Freeraser 1.0.0.23 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Freeraser 1.0.0.23 İndir konusu Freeraser 1.0.0.23

  Boyut : 1.9 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Codyssey.com

  Tanıtım:
  Bilgisayarınızdaki bir dosyayı silmeniz, ardından geri dönüşüm kutunuzu boşaltmanız, ve hatta tüm sürücünüze format atmanız veya partisyonunu silmeniz dosyalarınızın tamamen silindiği anlamına gelmez. Piyasada bulunan birçok programla silinen bu dosyalar kolayca geri getirilebilir.

  Hassas, önemli, gizli dosyalarınızın, şirketinizin özel ve gizli bilgilerinin, önemli yazışmaların siz sildikten sonra bir başkası tarafından geri getirilip erişilebilmesi size büyük sorunlara yol açabilir.

  Freeraser bu sorunu önlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe destekli bir program. Bu program ile sileceğiniz dosyalar güvenli bir şekilde silinecek ve bir daha geri getirilemeyecektir.

  Programın 3 farklı silme modu vardır. Bunlar "Hızlı", "Güçlü" ve "Aşırı" şekilde adlandırılmıştır. "Hızlı" yok etme seçeneği tek aşamalı ve kısa süren bir işlemdir. "Güçlü" yok etme seçeneği, 3 farklı seviye kullanarak daha güvenli bir şekilde dosyayı yok eder. "Aşırı" seçeneği ise aşırı titiz kullanıcılar için yapılmış :) tam 35 seviyede dosyayı yok eden ancak çok uzun bir süre isteyen bir yok etme seçeneğidir.

  Programın kullanımı çok kolay. Kurduktan sonra sistem tepsinizde (sağ alt köşe) simgesi belirir. Simgeye sağ tıkladığınızda menülerine ulaşabilirsiniz. Sol tıkladığınızda ise silme kutucuğu ekranınızda belirir. Silmek istediğiniz dosyaları bu kutuya sürükle-bırak yaparak taşıdığınızda ve çıkan onay kutusunda "Evet"e bastığınızda dosya güvenli bir şekilde yok edilir.

  Menülerinden programın yok etme metodunu (varsayılan: Hızlı) seçebilir, görünümle ilgili bazı ayarlara erişebilirsiniz.

  Program kurulumda ve ilk kullanımda İngilizce olarak karşınıza çıkar. Türkçeleştirmek için sistem tepsisindeki simgesine sağ tıklayıp
  System > Languages menüsünden "Türkçe"yi seçiniz.

  Program küçük boyutu, ücretsiz, Türkçe destekli ve işlevsel olması ile her bilgisayarda bulunması gereken başarılı bir uygulamadır.

  [​IMG]

  Freeraser 1.0.0.23
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Freeraser İndir Forum Tarih
Hangi organlarda ve yapılarda sindirim gerçekleşmez kısaca Sorular ve Cevaplar 10 Ekim 2017
Ocak devlet içindir anlayışı kısaca Eğitim Bilgileri 26 Ocak 2017
Siz tarım sektörünü desteklemek ve kalkındırmak için neler yapardınız? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
Kuranı Kerim hangi ayda indirildi? Kuran'ı Kerim ve Tefsirleri 6 Aralık 2016
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözünden ne anlıyoruz? Sorular ve Cevaplar 16 Mart 2016

Bu Sayfayı Paylaş