Freedom Fighters tam çözüm

'Oyunların Tam Çözümü' forumunda saagoo21 tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. saagoo21

  saagoo21 Üye

  Freedom Fighters tam çözüm konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  SOVİET DOMİNATİON
  Haritadaki bölgelerden önce Police Station’a gidin. İlerde bir grup polis devrilmiş bir aracın arkasında siper almışlar. Sakın ilerlemeyin çünkü orada keskin nişancılar sizi hemen indiriyorlar. Polislerin yanından C4’ü alın ve Lağım deliğinden Post Office bölgesine geçin. Burada Haritayı takip ederek Gas Station’a gidin ve "E" ye basarak C4’ü yerleştirin. Patlamadan sonra Sniperları da etkisiz hale getirmiş olacaksınız. Hemen tekrar Police Station’a dönün. Polisin durduğu yerin sağından yer altı tüneline girin.Çıkınca eğilerek kendinizi göstermeden istasyonun garajına girin. Burayı temizleyip yukarı çıkın en üst katta Angelina’yı kurtarın ve bayrağı değiştirin.

  İN A NEW YORK MİNUTE
  HOTEL bölgesine geçin ilerleyip Kafeden C4 leri alın geri dönüp HARBOR bölgesine geçin. Haritayı takip ederek Helipad’i havaya uçurun. Bence Warehouse kısmına dokunmayın oraya saldırmak için biraz daha karizma kazanıp daha fazla savaşçıya komuta etmek daha akıllıca olur. Buradan Hotale geri dönün ve Hotel’i ele geçirin. Sonra Bridge’in ayaklarına C4 koyup patlatın daha sonra gidip Fire Station’ı ele geçirin. Warehouse’a Harbor’a geçin. Warehouse’a ilerleyin ama dikkat yolunuzun üstünde bir çok sniper ve sürekli takviye getiren apcler var bu yüzden makineli tüfeklerin başına asker koya koya ilerleyin. Binanın içinde de temkinli gidin zira çok zorlanırsınız. Size bir ipucu bir yerde bir sniper avlarsanız. Silahı alıp bulunduğu konumdan sağa sola bakarak temizlemeye çalışın.

  BREAKİNG FREE!
  Öncelikle MOVİE THEATER’a gidin. Burada haritayı takip ederek Helipad’i yok edin. Size tavsiyem Helipad'e yanındaki binadan girmeniz ve binanın üstünden 2. kattaki odadan alacağınız sniperla bir temizlik yapmanız. Oradan Movie Theater’a geçin. İlk başta karşılıklı çatışmayı geçerseniz binanın içi basit sayılır, yalnız Çatıda sizi bir düzine komando bekliyor DİKKAT!
  Daha sonra POWER PLANT’a geçin önce sniperın baktığı tarafın kullanarak Transformer Tower’ı C4 ile imha edin daha sonra girişte karşılaşacağınız savunmayı el bombalarıyla aşarsanız Power Plant kolay bir kısım orayı da ele geçirin.

  Not: Ele geçirin dediğim bölümlerle anlayın ki Sovyet bayrağını amerikan bayrağı ile değiştireceksiniz.

  Daha Sonra da WAREHOUSE DİSTRİCT’e geçin, burada aslında yukarıdaki demiryolunda faydalanarak rahatlıkla görevleri tamamlayabiliriz. Haritada gösterilen köprüleri C4 ile havaya uçurun daha sonra esirleri (PRİSONERS) kurtarın ve Warehouse’ı ele geçirin.

  DESPERATE REVENGE
  Öncelikle hemen yanı başınızdaki kuleye çıkıp sniper’ı öldürün ve tüfeğiyle etrafı temizleyin. Daha sonra Tatarin noktasının güney tarafından ilerleyin. Oradan kuzey taraftaki nöbetçi kulelerinin sağındakinden sniperla balkona çıkan Tatarini vurun. Daha sonra Bota geri dönün.

  REBEL BASE
  Bu bölüm oyunun en düz bölümü, yapacağınız tek şey adamları öldüre öldüre ilerlemek. Sonunda arkadaşlarınızla buluşup yeni üsse doğru yola çıkıyorsunuz.

  WİNTER REVOLT
  Önce HİGH SCHOOL a gidin. Sırasıyla Helipad’i havaya uçurun. Esirleri kurtarın ama kurtaramazsanız da dert etmeyin. Daha sonra High School’u ele geçirin. Daha sonra TV STATİON’a gidin. Televizyon istasyonunun önüne gelince karşınıza çıkacak olan tankı yandaki harap binadan alacağınız roketatar ile vurun. İçeride sizi bir çok asker ve komandolar bekliyor, bu yüzden takımla beraber olmaya dikkat edin, özellikle tıka basa adam dolu olan yerlerde 2 nolu komutu verin bütün adamlarınıza, bu da benden size tüyo olsun.

  ON THİN İCE
  İşte son bölümümüz ve belki de en eğlenceli bölümümüz. Başlangıç İntro’sunu bence izleyin. Oyuna başlayınca ilk işiniz buz adacıklarından birinde olan roketatarı bulup kuleyi havaya uçurmak. Ondan sonra adacıklar üzerinde adamlarınızı ve cephanenizi toplayın ve Harbor Entrance’i ele geçirin. Daha sonra MUNİTİOUS DEPOT’a gidip C4leri alın buraya C4’ünüz bittiği her zaman gelip alabilirsiniz ama her geldiğinizde vurduğunuz adamları bir daha vurmak zorunda kalacaksınız. Bu arada buraya tekrar gelebilmek için Supply Hangarı ele geçirmemeniz lazım, yoksa bir daha gelemezsiniz. C4’ü aldıktan sonra ARTİLLERY’ye gidip sırasıyla Mortar Position ve Attack Chopper Landing’i havaya uçurun. Flag yazan bölgeyi ele geçirin.

  Daha Sonra DOCKS’a gidin. Önce Troop Transport Helipad’i havaya uçurun Ve Generator Building’i ele geçirin.

  Daha Sonra Tekrar MUNİTİONS DEPOT’a gidip Supply Hangar’ı ele geçirin.

  Ve geldik düşmana vuracağımız son darbeye. FORT JAY düşmanın son kalesi bu bölgeye gelin. Çok kuvvetli bir savunmayla karşı karşıyasınız bu yüzden dikkatli ve olabildiğince siperleri kullanarak ilerleyin. İçeri girdikten sonra o kadar kuvvetli bir düşmanla karşılaşmayacaksınız ama çok karışık buralar.Angelina’yı kurtarıp bayrağınızı Bunker’lara dikmeyi unutmayın.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Freedom Fighters çözüm Forum Tarih
Fatima Spar - The Freedom Fries - Konser Müzik Sohbet & Fan Club 8 Mart 2010
F-5 A/B Freedom Fighter Resimler Bilgiler Hava ve Deniz Taşıtları 21 Aralık 2008
Northrop F-5 "Freedom Fighter" Hakkında Bilgiler Resimler Motorlu Araçlar Dünyası 9 Aralık 2008
Akon-Freedom(2008) Albüm Tanıtımları 6 Aralık 2008
Red Bull X-Fighters - iPhone & iPod Touch Oyunu indir - download Diğer Cep Oyunları 3 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş