Free YouTube Uploader 1.531

'E-F' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Free YouTube Uploader 1.531 konusu
  Free YouTube Uploader 1.531

  Free YouTube Uploader 1.531

  [​IMG]

  Video dosyalarınızı YouTube sitesine göndermenize yarayan ücretsiz bir yazılımdır. Özellikle YouTube'a sık sık video gönderenlere zaman kazandıracak bir araç.
  Programın kullanımı oldukça basit. Öncelikle yükleme yapabilmeniz için Youtube.com sitesinde bir kullanıcı hesabınızın olması gerekiyor. Programı açtığınızda YouTube kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz. Dilerseniz bu giriş bilgilerini kaydedebilirsiniz böylece bir sonraki kullanımınızda yeniden girmenize gerek kalmaz.
  Daha sonra göndermek istediğiniz video dosyasını seçiyorsunuz. Video dosyanızdan sadece bir parçayı kesip gönderecekseniz Trim Video seçeneğiyle bunu yapabilirsiniz.
  Dosyayı seçtikten sonra dosya başlığı (title), içeriğinin tanıtımı (description) ve anahtar sözcükleri (tags) seçip devam (Next) tuşuna basıyorsunuz.
  Sonraki ekranda video dosyanızın kategorisini (müzik, spor, eğlence vs.) ve dosyanın dilini seçip "Upload Video" tuşuna basıp bekliyorsunuz.
  Yükleme işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra yazılım size videonuzun youtube'daki adresini, ve video dosyanızı web sitenize yerleştirmek için gerekli olan HTML kodlarını veriyor.
  İşlemler tamamlandıktan kısa bir süre sonra dosyanız YouTube'da aktif hale gelip internet kullanıcılarına sunuluyor.
  Elbette bu işlemleri youtube.com sitesi üzerinden de yapabiliyorsunuz ancak bu masaüstü programı sayesinde bu işlemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde yaparak zaman kazanıyorsunuz.

  Fize Size:7029KB Language:English OS:Win2000/XP/2003 Date added: 12,2007
  License:Free WEB:http://www.dvdvideosoft.com/


  [​IMG]
  Download - RapidShare
  [​IMG]
  Alternatif link
  Download - Easy-Share

  Password: www.fulprogram.com
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş