Free Monitor for Google 2.2

'Web Programlama & Scriptler' forumunda Siraç tarafından 10 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Free Monitor for Google 2.2 konusu Free Monitor for Google uzmanlar ve web tasarımcıları için bir web destek yazılımıdır. Programa popüler anahtar kelimeleri girmek yoluyla, Google'de web sitelerin ya da sitenizin konumunu bulabilirsiniz. Google'de izleme, sorgulama yaparak ve anahtar kelimelerle sitelerin Google'deki konumuna bakabilirsiniz. Birçok adres istatistiği ve anahtar kelime listesi saklayabilir. Anahtar kelime yanına notlarda ekleyebilirsiniz.

  En popüler arama motoru olan Google'de site durumlarını ücretsiz yazılımla izleyin.

  Özellikleri
  Google web derecesini izleyin: Web sitesinin tanınması açısından sonuçları takip etmek faydalı bir durumdur. Ücretsiz yazılım sayesinde girmiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda hem kendi web sitenizin hem de diğer web sitelerin Google'deki sıralamasını öğrenebilirsiniz. Program her bir anahtar kelime için sorgu yapar ve Google dizininde onun sırasını gösterir. Varsayılan olarak arama işleminde 10 sonuç gösterilir. Fakat bu rakam ayarlar içinden değiştirilebilir.

  Uluslararası Google veri merkezi: Program 50 bölgesel Google veri merkezini destekler. Yalnızca küresel Google (google.com) değil, diğer yerel google'lerden de sorgulama yapar. Ayarlar içinden ülke seçimi yapılabilir.

  Vekil sunucuyla çalışabilir: Program vekil sunucu desteği de sağlar.

  CSV olarak kaydetmek: Çıkan sonuçları CSV olarak kaydedebilirsiniz. Sağ tuşa tıklayıp 'Export to CSV' yi seçmeniz yeterli olacaktır.

  Anahtar kelime alır: Birer birer anahtar kelimeleri yazmak istemezseniz, programa doğrudan anahtar kelime listesi dışarıdan alabilirsiniz.

  Unicode'yi destekler: Anadilinizde anahtar kelime kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

  Google API yoluyla çalışma: Google web sıralamasını kontrol etmek için Google API anahtarınız varsa burdan da kontrol işlemi yapabilirsiniz.

  http://www.cleverstat.com/googlemon.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Free Monitor Google Forum Tarih
Deep Freeze Bilgisyardan Nasıl Kaldırılır Resimli Program Anlatımı 7 Eylül 2012
Deep Freeze Nedir, Deep Freeze Nasıl Kullanılır Resimli Program Anlatımı 7 Eylül 2012
Luke Freeman Kimdir - Luke Freeman Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 8 Aralık 2011
Yeni Model HTC Freestyle Teknik Özellikleri Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 16 Ağustos 2011
Fiat Freemont Özellikleri Resimleri Motorlu Araçlar Dünyası 6 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş