Free Easy CD DVD Burner 4.0 İndir

'E-F' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Free Easy CD DVD Burner 4.0 İndir konusu Free Easy CD DVD Burner 4.0

  Boyut
  : 4.36 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Firma : Koyote Soft

  [​IMG]

  Tanıtım:
  İnternet ve bilgisayar kullanıcılarının büyük çoğunluğunun Ses dosyalarını, CD lerini, videolarını, dosyalarını ve diğer işlerini depolamak için CD Yazma Programına mutlaka ihtiyacı vardır.

  Nero ve benzeri birçok programın da ücretli olduğu, boyutunun yüzlerce megabyte olduğu internet camiasında size dosya boyutu ufak, kolay kurulumlu ve kullanımlı, size ve bilgisayarınıza hiçbir zararı olmayan küçük bir reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak verilen alternatif bir CD ve DVD yazma programı sunmaktayız.

  Free Easy CD DVD Burner programı ile veri ve ses (WAV, WMA, MP3, OGG, FLAC, AAC, M4A) dosyalarınızı CD lere veya DVD lere kolayca yazabilirsiniz.

  Program ile Çift katmanlı DVD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW aygıtlarını kullanabilirsiniz.

  ISO dosya türlerini yazabilir, oluşturabilir, CD ve DVD lerinizi kopyalayabilirsiniz. Beğendiğiniz Müzik CD lerinizi programın içindeki özellikler ile mp3 türünde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Hem de CDDB veritabanından albüm bilgilerini de alarak. (internet bağlantısı gerektirir.)

  Standard ISO9660 Joliet, Tampon bellek koruması (Nero ve benzeri meşhur programlarda olan özellik), Çoklu oturum programın özelliklerinden sadece birkaçı.

  Editörden : Programı Windows XP Professional İşletim Sistemi üzerinde sizler için kurup, bir ISO dosya yazma, CD kopyalama denemesi yaptım, hızı ve kalitesi oldukça beğenilecek halde olduğunu gördüm.
  Gördüğüm kadarıyla sadece program penceresinin alt tarafında hiç te göze batmayacak bir şekilde ufak bir reklamdan başka herhangi bir zararlı içerik, popup pencere ve benzeri olumsuzluk bulunmamaktadır. Bu özellik te herhalde ücretsiz olmasının getirdiği bir dezavantaj olarak görülebilir. Üreticilerden bu kadarını da esirgememek gerektiğini düşünüyorum.

  NOT : Programın kurulum aşamasında Yahoo'nun tarayıcınızın açılış sayfası ve varsayılan arama sağlayıcısı olarak ayarlanması ve Dealio Toolbar'ın yükleneceği işaretleri seçili durumda gelmektedir. Bu işaretleri kaldırarak program promosyonsuz halde kurabilirsiniz.

  Versiyon Yenilikleri :
  Programın açılışında gelen dil seçimi ile Türkçe seçerek kullanabilirsiniz.

  Bilgi :

  Bu programla nassıl CD/DVD kopyalarım?

  1.Yol : Bilgisayarınızda birden fazla cd/dvd yazma aygıtınız varsa; kopyalanacak olan dolu cd/dvd yi aygıtlardan birine, boş cd/dvd yi ise diğer aygıtınıza taktıktan sonra programın CD/DVD Kopyala menüsüne girdiğinizde işlem otomatik olarak başlayacaktır.
  2.Yol : Bilgisayarınızda tek cd/dvd yazma aygıtınız varsa; kopyalanacak olan dolu cd/dvd yi aygıtınıza takıp, programın CD/DVD Kopyala menüsüne girdiğinizde sol tarafta belirecek olan Diske Kopyala komutunu verdiğinizde taktığınız cd/dvd içeriğini bilgisayarınıza iso kalıbı olarak kaydederek işlem bittikten sonra boş bir cd/dvd takıp iso kalıbını ona yazdırabilirsiniz.


  Free Easy CD DVD Burner 4.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Free Easy Burner Forum Tarih
Free Easy CD DVD Burner 3.8 E-F 17 Şubat 2009
Free Easy CD DVD Burner 3.8 Download E-F 21 Ocak 2009
Free&Easy Font Viewer 2.0 Download E-F 20 Ocak 2009
Deep Freeze Bilgisyardan Nasıl Kaldırılır Resimli Program Anlatımı 7 Eylül 2012
Deep Freeze Nedir, Deep Freeze Nasıl Kullanılır Resimli Program Anlatımı 7 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş