FoxyTunes - Winamp ve Media Player’ınızı Mozilla Firefox’a Entegre Edin Eklent

'Mozilla Hakkında Her şey' forumunda UquR tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  FoxyTunes - Winamp ve Media Player’ınızı Mozilla Firefox’a Entegre Edin Eklent konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  FoxyTunes - Winamp ve Media Player’ınızı Mozilla Firefox’a Entegre Edin Eklent

  FoxyTunes Version: 2.9.5. Mozilla Firefox 1.5 - 2.0 sürümleri ile uyumlu. 562 KB
  FoxyTunes mükemmel bir eklenti. Bilgisayarınızda Winamp’la, Windows Media Player’la veya başka bir medya playerla müzik dinlerken surf mü yapıyorsunuz? Artık, medya playerınızı kapatmanın zamanı geldi!
  FoxyTunes, hangi müzik programı kullanırsanız kullanın, o programı Mozilla Firefox’la bütünleştiriyor. Böylece, Mozilla Firefox’unuzun dışında başka bir Winamp veya medya player penceresi de açık kalmamış oluyor!
  FoxyTunes eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın.
  Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlattıktan sonra, durum çubuğunda FoxyTunes playerının eklendiğini göreceksiniz.
  [​IMG]
  Öncelikle, hangi medya playerı kullanıyorsanız o programı FoxyTunes’a tanıtmalısınız. Bunun için FoxyTunes playerındaki nota işaretine tıklarsanız[​IMG], FoxyTunes playerının seçeneklerine gelirsiniz.
  [​IMG]
  Gördüğünüz gibi, FoxyTunes aralarında Winamp, Real Player ve Windows Medya player gibi çok kullanılan playerlardan başka bir çok medya playerı da desteklemekte.  Burada, player menüsünden kullandığınız müzik playerı seçin. Ben müzik çalar olarak Windows Medya Player kullandığım için onu seçtim. İşlem tamam. Artık medya playerımızı açmadan müzik dinleyebiliriz. Şimdi diskimizden bir parça seçelim. Bunun için; [​IMG] düğmesine tıklayın ve diskinizden istediğiniz parçaları seçerek açın. FoxyTunes player, müziği çalmaya başlar.
  [​IMG]
  Yukarıda gördüğünüz gibi, çalan parça playerın sol tarafında belirtilir.
  [​IMG]Yandaki resimde bulunan sol düğmeye tıklayarak Winamp’ınızı veya Medya Player’ınızı geçici bir süre için (müzik, liste seçmek vs) açabilirsiniz. Sağdaki düğme ise, hızlı bir şekilde playerınızın penceresini kapatır.
  FoxyTunes playerının sesini ayarlamak için, [​IMG] düğmesine tıklayın. Player genişler. FoxyTunes’ın ses ayarını burada yapabilirsiniz.
  [​IMG]
  FoxyTunes playerındaki diğer düğmeler ise her müzik playerda bulunan düğmeler. Gerçekten kullanımı çok kolay!
  İsterseniz, Configuration - Hide Buttons menüsünden player üzerindeki düğmelerde değişiklik yapabilir, playerın boyutunu küçültebilirsiniz.
  [​IMG]
  FoxyTunes, müzik playerınızın Mozilla Firefox’ın içinde çalışmasını sağlar. Aslında, kullandığınız müzik player, (Winamp, Real Player vs) FoxyTunes’la birlikte çalışır, ama playerınızın açık olmasına lüzum kalmaz.
  Mozilla Firefox, internet kullanıcılarını tablar sayesinde tarayıcı pencerelerinden kurtardığı gibi, FoxyTunes’da player pencerelerinden kurtarır!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - FoxyTunes Winamp Media Forum Tarih
FoxyTunes 3.0.4.31 İndir E-F 16 Haziran 2009
FoxyTunes 3.0.4 Download E-F 6 Şubat 2009
Winampta Çalan Şarkıyı Nasıl Msn de Gösterebiliriz? MSN Diğer Paylaşımlar 28 Aralık 2010
Winampta Güvenlik Açığı Spy ve Virüs Haberleri 6 Aralık 2010
Lyrics Plugin for Winamp İçin Çalan Şarkının Sözlerini Gösteren Program K-L 26 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş