Forum Kurallarımız

'FrmArtuklu' forumunda Siraç tarafından 1 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Forum Kurallarımız konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Forum Kuralları
  1- Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda , Hack ile ilgili yazılar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar asla yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

  2- Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

  3- Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlam'ına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız
  .

  4 - Forumda flood yapmak, (arka arkaya mesaj yazmak) Farklı konular olsada çok sık mesaj yazmak yasaktır. (Her okunan mesaja cevap yazılmaz. Sadece ilginizi çeken konulara cevap yazınız.)


  5- Forum içerisinde tehdit edici, örf ve ananelere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

  6- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir." ( Yeni Üyeler e uyarı Daha üst Gruplar için BAN sebebidir.)


  7
  - Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Konuyu nereye açacağınızı bilmiyorsanız ilgili bölüm yöneticilerine Pm (Özel Mesaj) atarak irtibata geçiniz.

  8- Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz


  9- Forum içinde ticaret yapmak yasaktır.Ticari amaçla ilan veren üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir.

  10- Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız. Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yasaktır.

  11- Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, porno veya adult resim reklam ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

  12- Forum içinde Kredi kartı numarası, isim, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır.

  13- Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular yöneticiler tarafından kapatılır.

  14- İmza alanlarına, imza bölümündeki resim 50 Kb yi aşmamalıdır ve çok büyük olmamalıdır.

  15- Forumda yerli platformlarla ilgili,cine 5,digitürk ile ilgili şifre ve key verilmesi tamamen yasaktır.


  16- Başka bir forum adı ile uye olmak yasaktır.

  17- Forumda Mp3-1'den Fazla Partlı Linkler ( Part 1 , Part 2 Gibi )- Se**al cr@ck -film -gibi full link paylaşımı yasaktır.


  18- Forum içerisinde MSN adresi vermek yasaktır.

  19- Frmartuklu.net, Üye kaydını silme, üye mesajları silme, ve üyeleri forumdan uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

  20- Korku içerikli resimlerin verilmesi yasaktır.

  21- Forum içerisinde Öğrenci ders ve ödevlerinin paylaşımı yasaktır.

  22-
  Konulara verilen cevaplarda reklam ve üyeleri teşvik etmek amaçlı üyelik (forum,blog,portal vb) gerektiren site linkleri vermek kesinlikle yasaktır. Ve BAN sebebidir.!

  23- Konu tekrarı yasak. Seri konu açmak yasak (resim1-resim2-resim3) gibi...

  24- Konu içeriği sadece resimlerden oluşturmak yasak. Konu içerisinde en az bir cümle veya konu başlığı mesaj içerisine tekrar yazılmalıdır.


  25- Konu başlıklarında extra işaretler kullanmak. Konu / <Konu> / Konu / vs işaretler kullanmak ayrıca başlıklarda Türkçe Alfabe haricindeki harf kullanmak "вöуℓє ѕєν∂ιм" Gibi harfleri kullanmak yasaktır.

  26- Tek kelimeden oluşan başlık yasaktır.

  27-
  Görevliler dışında özellikle yeni üye olmuş kişilerin konuda indirme linki vermesi yasaktır. Reklam amaçlı link verilmesi yasaktır.
  28- Üye olan her üyenin yazdığı mesajların hakkı yönetimindir. Üyenin yazdığı mesajda hiçbir hakkı yoktur. Hiçbir Üye mesajım silinsin deme hakkına sahip değildir.

  29-
  Bir konuya 10 mesajdan fazla mesaj yazılamaz. (Yorumlar hariç)

  30- Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur. !

   

  1 kişi bunu beğendi.
Yükleniyor...
Benzer Konular - Forum Kurallarımız Forum Tarih
Admin dahil hiç bir üye foruma giremiyor vBulletin Destek ve Sorunlar 26 Nisan 2016
Forum Ne Demektir - Forum Nedir - Forum Hakkında Bilgi FrmArtuklu TatLı SöZLük 18 Ekim 2012
Açık Oturum,Panel,Tartışma,Forum Arasındaki Farklar Nelerdir? Konu Dışı Başlıklar 13 Ocak 2012
2017 Forum Avatarları Avatar Resimleri 4 Kasım 2011
2011 Yeni Hareketli Yazılı Forum İmzaları - Bu İmzalar Süper Signatür (İmza) Resimleri 21 Mart 2011
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş