Force India Ferrari ile aradaki farkı düşürdü

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. BaSKeTChi

  BaSKeTChi Üye

  Force India Ferrari ile aradaki farkı düşürdü konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Force India Teknik Direktörü Mike Gascoyne, takımın yeni kesintisiz vites kutusu sayesinde çok ciddi bir ilerleme kaydettiğini belirtti.

  Avrupa GP öncesi testlerde tur başına 0.3 saniyeye kadar zaman kazandıracağı tahmin edilen yeni vites kutusunun Valencia'daki etkisinin açık olduğunu ifade eden Gascoyne, "Takımla gurur duyuyorum. Şu an en hızlı zamandan sadece 1.3 saniye kadar gerideyiz. Bu orta gruptaki mücadeleye dahil olma yönünde önemli bir gelişme" dedi.

  Yarınki mücadelede muhtemelen birçok olayın yaşanacağını kaydeden Gascoyne, "Birçok güvenlik aracı periyodu olabilir. Fakat ne olursa olsun biz sıralamalardakinden daha iyi bir yarış hızına sahip olduğumuzu biliyoruz. Orta grupta mücadele edebiliriz, puan almayı sabırsızlıkla bekliyoruz" diye konuştu.

  Giancarlo Fisichella ise, "O turda elimden gelen tüm enerjiyi sarfettim. Araçtan azami derecede faydalandım ve yapabileceğim en iyi tur zamanını yaptım. Snouç olarak seansı en hızlı tur derecesinden 1.3 saniye geride kapadık" şeklinde konuştu.

  Fisichella takımın aradaki farkı nasıl kapadığının gözler önünde olduğunu belirterek, "Takım müthiş bir performans sergiledi. Araç iyiydi. Yarın beklenmedik bir yarış olabilir. Bekleyip görelim" dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Force India Ferrari Forum Tarih
Fisichella: 'Force India'nın performansı ümit verici' Diğer Spor Dalları 4 Eylül 2008
Star Wars: The Force Unleashed 2 PC Oyun Hileleri Oyun Hileleri 16 Haziran 2011
G-Force Mobile Game - G-Force Cep Oyunu N-Gage & Os9x Oyunları 2 Ocak 2011
Star Wars - Force Unleashed 2 Oyun Haberleri 12 Ekim 2010
Power Rangers Mystic Force Oyunu (Cep İçin) Java Oyunları 4 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş