Football Manager 2008 Türkçe Spiker Türkçe Spiker indir

'Oyun Yamaları İndir' forumunda Siraç tarafından 25 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Football Manager 2008 Türkçe Spiker Türkçe Spiker indir konusu Football Manager 2008 Türkçe Spiker indir download yükle [FM 08]

  [​IMG]
  Açıklama: FM 2008 adlı Menajerlik oyununun Türkçe Spiker yamasıdır. Oyun sırasında maçın spiker tarafından yazılı olarak anlatıldığı kısmı Türkçe Yapar.
  Zaman zaman, "What a goal! İbrahimovich scorer!", "Oh my god! Great gol!", gibi sahnelere tanık olmuşuzdur. Bu sahneler oyunda en sevdiğimiz anların başında gelir desek yanılmayız. Artık "Kezman, Kezman, Kezman yok böyle bir gol!!", "Gooooooll Gooooooool Gooooooool Ardaaaa", "Martins'ten golün ardından mükemmel taklalar!" gibi yazılar görme olanağınız %100. Çünkü v1'ini çıkarttığımız Football Manager 2008 %100 Türkçe Spikerin 2. versiyonunu çıkartmış bulunuyoruz. 1. versiyonunda yer alan "Array access out of bounds" ve oyun kurulurken gelen hata giderilmiş, maç içindeki yanlış cümlelerde düzeltmeye gidilmiştir.

  DOWNLOAD: İNDİR:

  http://www.divshare.com/download/3529797-a4c


  ----------------

  KURULUM

  Rar’dan çıkan dosyayı, C/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2008/data içine atınız. Gelen soruya ‘Tümüne Evet’ deyiniz. Ayrıca bir kez hata gelir bu hatayada Tamam derseniz artık hiç hata gelmez. Ve sorunsuzca oynarsınız.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2010
  1 kişi bunu beğendi.
 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekürler
   

Bu Sayfayı Paylaş