Folder Lock 5.9.5 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Folder Lock 5.9.5 Download konusu Folder Lock 5.9.5 Download

  Folder Lock şifre korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları iyice gizlemenize yarayan, istediğiniz sayıda klasörü şifreleyebilen, ister sürücüleri, dosyaları, resimleri veya herhangi bir doküman şifreleyebilen hızlı bir dosya güvenlik yazılımı.

  Sadece saniyelerinizi vererek bu şekilde basit bir koruma sağlayabileceğiniz bu yazılım ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, yeniden adlandırılamaz, taşınamaz, gizli ve erişimsiz özelliklere bürünüyor. Güvenli bir şekilde klasörlerinizi kiliteyebilir, karıştırabilie veya şifreleyebilirsiniz hemde çok hızlı bir şekilde.
  Folder Lock tamamen taşınabilir böylece isterseniz USB belleklerinizi, disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz. Basit arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program Windows, DOS ortamlarında hatta şifrelediğiniz dosyaları işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile Folder Lock kendi program dosyasını silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir.
  Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker saldırı görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, 256-bit Blowfish Şifrelemesi ve Windows Gezgininde conteks menü desteği gibi bir çok özellik barındırıyor.

  Versiyon 5.9.5 ile Windows Vista desteği tamamlanmış ve usb bellek ve harici hard disk koruması daha hızlı hale getirilmiş bulunmakta. Bunun dışında birkaç hata düzeltimi ve eklentide mevcut.

  Dil: İngilizce

  Platform: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista

  Uninstall Seçeneği?

  Evet Limit: 35 Kullanımlık

  Yapımcı: New Softwares

  Dosya Boyutu: 2,20 MB

  Lisans: Deneme Sürümü,

  Tam Sürüm $35.00

  [​IMG]


  Folder Lock 5.9.5
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Folder Lock Download Forum Tarih
Folder Lock 6.0 Download Güvenlik Programları 1 Şubat 2009
Folder Lock 6.3.1.0 Indir Güvenlik Programları 1 Aralık 2009
Folder Lock 6.3.0.0 İndir Güvenlik Programları 5 Eylül 2009
Folder Lock 6.2.5 İndir Güvenlik Programları 2 Temmuz 2009
Portable Folder Lock 6.2.5 | 7.44 Mb O-P 10 Haziran 2009

Bu Sayfayı Paylaş