FlashGet 2.4.1 Beta

'E-F' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  FlashGet 2.4.1 Beta konusu
  FlashGet 2.4.1 Beta

  FlashGet en popüler download yardımcısı. Program web gösterimcinizde tıkladığınız bir dosya linkiyle kapalı bile olsa harekete geçiriyor ve deyim yerindeyse sunucudan bu dosyayı adeta sömürüyor. Dosya boyutuna göre 5 ayrı parçaya ayırdığı bu dosyayı size en yakın değişik sunucular üzerinde arıyor ve indirmeye başlıyor. Destek verilen sunucularda ise eğer arama sonuç vermezse bu sunucudan dosyayı ayrı ayrı 5 parça halinde indiriyor.

  Bu size hem büyük bir zaman kazancı hem de hız kazandırıyor. Benzerleri gibi yarım kalan indirmelere daha sonra devam edebilme özelliği de bulunuyor.

  Ayrıca internet üzerinden hiç bir dosya indirmenize gerek kalmadan programı tamamen Türkçe kullanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey ise View menüsünden Language'yi oradan da Turkish'i seçmek.

  Program her bir dosya parçası için ayrıntılı olarak sunucudan indirme durumunu görüntüleyebiliyor. Buna ek olarak değişik dosya türleri için indirme kuralları atayabilmenize de olanak tanıyor. Örnek olarak .exe uzantılı dosyalar masaüstünüze kopyalanırken .mp3 uzantılı dosyalarınız c:\MP3 klasörüne kopyalanıyor.

  Dili: Türkçe, Lisans: Shareware, Boyutu: 5.26 Mb, OS: Windows 2000/XP/2003 Server/Vista  İndirmek İçin Kutucuğa Tıklayın: [​IMG]

   
Yükleniyor...
Benzer Konular - FlashGet Beta Forum Tarih
FlashGet 2.5.0 Beta 5 E-F 4 Şubat 2009
FlashGet Dosya İndirme Programı 3.5.0.1126 İndir E-F 9 Haziran 2010
Flashget 3 Türkçe Yama - Hemen İndir - Yükle - Download Et Türkçe Yama Arşivi 28 Mayıs 2009
Flashget ile Rapidshare Premium İndirme - Resimli Anlatım Resimli Program Anlatımı 1 Mart 2009
FlashGet 2.0 Download E-F 4 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş