Fission - Adres Çubuğunuzu Renklendirin! Firefox Eklenti

'Mozilla Hakkında Her şey' forumunda UquR tarafından 29 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Fission - Adres Çubuğunuzu Renklendirin! Firefox Eklenti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fission - Adres Çubuğunuzu Renklendirin! Firefox Eklenti

  Fission Version: 0.8.8. Mozilla Firefox 1.5 - 2.0 sürümleri ile uyumlu. 14 KB
  Fission, adres çubuğunuzda sayfa yüklenme durumunu gösteren bir grafik gösterir. Ayrıca, bu yüklenme durumunu renklendirerek, göze daha hoş görünmesini sağlar.
  Fission eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın.
  Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlattıktan sonra, herhangi bir web sayfasına girin. Adres çubuğunda, sayfa yükleme durumu aşağıdaki gibi bir grafikle gösterilecektir.
  [​IMG]
  İsterseniz yüklenme sırasında, dolan grafiğin rengini değiştirebilirsiniz. Bunun için; Araçlar - Eklentiler - Fission - Seçenekler’den color kısmındaki gri şekle tıklayarak grafiğin yeni rengini belirleyebilirsiniz.
  [​IMG]
  Buradan turuncu rengini seçersek, herhangi bir web sitesine girdiğimiz zaman, sayfanın yüklenme durumuna göre ilerleyen çubuk, turuncu olarak gösterilir.
  [​IMG]
  Eğer bu yüklenme durumunu beğenmediyseniz, Fission durum çubuğunuzdaki sayfa yükleme durumu grafiğinin, adres çubuğunun sağında gösterilmesini de sağlar.

  Bunun için; Araçlar - Eklentiler - Fission - Seçenekler’den Address bar features yazısının altından “Connection status at the right of the address bar” seçeneğini işaretleyin ve tamama basın. Böylece adres çubuğunuz, aşağıdaki gibi gözükecektir.
   

Bu Sayfayı Paylaş