FireFTP - FTP programlarına son! Artık, FireFTP var!

'Mozilla Hakkında Her şey' forumunda UquR tarafından 9 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  FireFTP - FTP programlarına son! Artık, FireFTP var! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  FireFTP - FTP programlarına son! Artık, FireFTP var!

  FireFTP Version: 0.97.1. Mozilla Firefox 1.5 - 2.0 sürümleri ile uyumlu. 133 KB
  FireFTP, FTP programlarını ortadan kaldıracak tarzda hem bedava, hem de Mozilla Firefox’un bir tabında çalıştırabileceğiniz, webmaster dostu bir FTP programı!
  Piyasada bedava FTP programı yok denecek kadar azken, hem Mozilla Firefox’a mükemmel bir şekilde adapte olarak çalışacak, hem de bedava olacak böyle bir FTP programını mutlaka incelemelisiniz!
  FireFTP Firefox eklentisini yüklemeniz için buraya tıklayın ve Mozilla Firefox’unuzu yeniden başlatın.

  FireFTP, Mozilla Firefox’ta yeni bir pencerede veya tabda çalışabiliyor. Klasik bir FTP programı, hem de ücretsiz! Klasik olarak, ftp adresinizi, kullanıcı adı ve şifrenizi “manage account” tan giriyorsunuz ve FTP’ye bağlanıyorsunuz.
  Sayfanın bir yarısında diskinizin, diğer tarafında ise hostunuzun dizinleri mevcut. Böylece çok zorlanmadan diskinizle, hostunuz arasında dosya alışverişi yapabiliyorsunuz.
  [​IMG]
  Programın seçenekler kısımına girdiğimiz zaman, klasik bir FTP programını andırıyor. Fazlası da yok, artısı da! Zaten fazlasını isteyende yok:)
  [​IMG]
  Birden fazla FTP hesabı ekledikten sonra, girdiğimiz hesapları sonradan değiştirebilmek için, karıştırılabilecek bir durum var. Öncelikle, “Manage accounts”un sağ kısmındaki form çubuğundan değiştirmek istediğiniz FTP hesabını seçtikten sonra, Mange Accounts -> Edit yoluyla FTP hesabını değiştirebilirsiniz.
  [​IMG]
  Programla, aynı tabda birden fazla FTP hesabına girebilme durumu sözkonusu değil. Tek tabda, ancak bir tane hesaba girebilirsiniz.
  FireFTP default olarak tabda açılıyor. Eğer, tabda değilde, yeni bir pencerede açmak istiyorsanız, Preferences -> InterFace -> Start FireFTP bölümünün altında “in a window” seçeneğini işaretlemelisiniz.
  [​IMG]
  Birden fazla FTP hesabınız varsa, yine farklı tablarda istediğiniz kadar FTP hesabınızı aynı anda açabiliyorsunuz. FireFTP, klasik bir FTP programı görüntüsü çiziyor. Bir webmastersanız ve Mozilla Firefox tutkunuysanız, bir pencereden daha kurtuldunuz demektir bu programla!
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  FireFTP - FTP programlarına son! FireFTP
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - FireFTP programlarına Artık Forum Tarih
FireFTP - Ftp Programlarına Son Artık Fireftp Var! Firefox Eklenti Mozilla Hakkında Her şey 29 Kasım 2008
FireFTP 1.0.3 Download E-F 7 Şubat 2009
FireFTP 1.0.2 Download E-F 6 Şubat 2009
FireFTP 1.0.1 Download E-F 6 Şubat 2009
FireFTP 1.0 Download E-F 6 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş