Fingertip.Access.Ultimate.SMS. v2.7.1.S60v3.v5.Symb ianOS9.x.Unsigned.Turkish

'Diğer Tüm Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 5 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Fingertip.Access.Ultimate.SMS. v2.7.1.S60v3.v5.Symb ianOS9.x.Unsigned.Turkish konusu
  Fingertip.Access.Ultimate.SMS.v2.7.1.S60v3.v5.Symb ianOS9.x.Unsigned.Turkish

  [​IMG]

  Özellikler:

  * Keep all your SMS messages private and safe.(Bütün SMS mesajlarınızı güvende ve özel tutun) Uygulama ile bütün SMS mesajlarınız şifrelenir ve başka hiç bir uygulama ile açılamaz. Sadece belirlediğiniz şifreyi girerek bu uygulama ile açabilirsiniz.

  * Schedule SMS messages.(Zamanlı SMS mesajlar) Bu seçenek ile telefonunuzda zamanlı gönderilmek üzere istediğiniz kadar SMS mesajı düzenleyebilirsiniz. Bu mesajları isterseniz tek bir defa yollayabilir veya belirli zaman dilimlerinde sürekli gönderebilirsiniz. Mesela her pazar her pazartesi yada her günün belirli zaman dilimleri gibi.

  * Make template messages. (Hazır mesajlar yapmak) Bu seçenek ile kullanıma hazır mesajlar oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda kısa yol tuşuna bastığınızda mesajınız gönderilir. Kolay ve hızlı! Hazır mesajlara aynı zamanda mesaj editöründen ulaşabilirsiniz.

  * Group SMS in threaded conversations. (Aynı pencerede SMSleri gruplandırmak) Aynı numaradan gelen veya aynı numaraya giden bütün mesajlarınız aynı konuşma başlığında organize edilir ve siz bunları birarada görüntüleyebilirsiniz.

  * Filter unwanted SMS. (İstenmeyen SMS leri filtrelemek) Kendi filtreleme kurallarınızı belirleyebilirsiniz ve istemediğiniz mesajlarınızla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede vaktinizi boşa harcamamış olursunuz.

  * Customize alert tones. (Uyarı tonlarını kişiselleştirmek) Farklı numaralardan gelen mesajlar için farklı mesaj zil sesi tonları atayabilirsiniz ve böylece mesajın kimden geldiğini bilebilirsiniz.

  * Send SMS by hotkey. (SMSleri kısayol tuşu ile göndermek) Hazır bir mesaj için kısayol düzenleyebilirsiniz. Ve istediğiniz zaman bu kısayola basitçe basarak mesajınızı yollayabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman 0 tuşuna basarak SMS editörü de getirebilirsiniz.

  * Encrypt outgoing messages. (Giden mesajları şifrelemek) Bu seçenek ile giden mesajlarınızı şifreleyebilirsiniz. Bu sayede sadece bu uygulamayı kullanan kullanıcı mesajınızı okuyabilir.

  * Dial mobile number. (Telefon numarasını aramak) Uygulama içerisinden direk SMS ile gelen telefon numarasını arayabilirsiniz.

  * Add a mobile number to contact book. (Rehbere bir numara eklemek) Direk uygulamadan gelen SMS deki veya SMS içerisindeki telefon numarasını rehberinize kaydedebilirsiniz.

  * Allow long messages. (Uzun mesajlara izin vermek) Uygulama otomatik olarak SMS boyutundan uzun birden fazla mesajları görüntülemenizi uygulama üzerinden sağlar.

  * Export messages. (Mesajları yedeklemek) Gelen ve giden mesajlarınızı bir metin dosyası veya Excel uyumlu dosya olarak yedekleyebilirsiniz.

  * Import messages. (Mesajları uygulamaya taşımak) Bütün mesajlarınızı uygulama içerisine taşıyabilirsiniz. Böylece bütün mesajlarınız güvende ve özel olur.

  * Unread SMS reminder. (Okunmamış SMS hatırlatıcı) Kişi listesi için veya tüm okunmamış SMSlerin ne kadar sık hatırlatılacağını belirtebilirsiniz.

  * SMS counter. (SMS sayacı) Belirli bir zaman aralığında gönderilen ve alınan SMSlerin kaç tane olduğunu görebilirsiniz.


  Yeni Sürüm 2.7

  * Yeni bir SMS pop-up penceresinde bu şekilde "New incoming SMS" gözükür böylece kolayca mesajı görüntülemek için uygulamayı açabilirsiniz.

  * Yeni bir SMS geldiğinde sesi çalma işlemini durdurmak için "mute" "volume up" "volume down" tuşlarına başabilirsiniz.

  Uyumluluk:

  Bütün Symbian 9.1/9.2/9.3 (S60v3) cihazlar örneğin N73 N76 N81 N81 8GB N82 N95 N95 8GB vs.
  Bütün Symbian 9.4 (S60v5) cihazlar örneğin N97 Music Xpress 5800 vs.

  Unsigned bir uygulamadır.

  İNDİR!
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Fingertip Access Ultimate Forum Tarih
Fingertip Access Ultimate Voice Recorder v6.1.2 S60v5 SymbianOS9.4 Signed Türkçe N-Gage-Os9x-Symbian Programlar 20 Şubat 2010
2011 Accessorize Yüzük Modelleri Değerli Taşlar ve Takılar 17 Mart 2011
Accessorize Saç Tokaları Modelleri Değerli Taşlar ve Takılar 4 Ekim 2010
2010 Accessorize Takı Modelleri Değerli Taşlar ve Takılar 3 Ekim 2010
2010 2011 Accessorize Saat Modelleri - Accessorize Saatler Değerli Taşlar ve Takılar 30 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş