Fikirlerin kazanca dönüştüğü nokta

'Eğitim Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 16 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Fikirlerin kazanca dönüştüğü nokta konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Erciyes Üniversitesi öğrencilerinin düzenlediği Proje Park organizasyonunda, yeni fikri olanla, parası olan bir araya gelecek. Fikrin ve paranın buluştuğu etkinliğin ayrıntıları şöyle:

  [​IMG]

  6-7 Mayıs 2010 tarihlerinde dördüncüsü düzenlenecek olan Proje Park organizasyonu öğrencileri, sanayicileri ve akademisyenleri tekrar bir araya getiriyor. TÜBİTAK’ın destek verdiği organizasyonda son üç senede 200'ün üzerinde proje pazara çıkarıldı. İş adamlarına, akademisyenlere, teknopark firmalarına ve öğrencilere ortaklıklar ve birliktelikler kurma şansı tanıyan Proje Park, dördüncüsü için daha profesyonel ve heyecanlı.
  PROJE PARK’IN AMACI NEDİR?

  Üniversite sanayi işbirliğinin gerçek manada sağlandığı bu ulusal organizasyonda, iş adamları proje siparişi vermekte, akademisyenler, teknopark firmaları ve öğrenciler proje sergisine katılarak projelerini tanıtabiliyor. İş adamları verdikleri proje siparişlerine önerileri sunuyor.
  PROJE PARK’A NEDEN KATILMALIYIM?
  Proje Park TÜBİTAK’ın desteği ve Erciyes Üniversitesi Mühendislik Kulübü koordinasyonunda, Erciyes Üniversitesi tarafından organize ediliyor.
  Erciyes Üniversitesi Mühendislik Kulübü'nden yapılan açıklamada, Proje Park'a katılımın ücretsiz olduğu belirtilirken, projeleriyle katılan akademisyen ve öğrencilerin konaklama ve karayolu ile ulaşımlarının da karşılandığı belirtildi. Yine proje sergisi boyunca çay, kahve ve yemek servisinin ücretsiz olarak yapılacağını açıklayan yetkililer, organizasyon boyunca seminerler düzenleneceğini de aktardılar. Bu seminerlere katılarak kişisel bilgilerinizi artırabilir değişik konularda farklı kişilerle ve firmalarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  KİMLERE HİTAP EDİYOR?
  Yeni fikri olana, ürettiği projeden para kazanmak isteyene, projesini geliştirmek için kaynak arayana, projesine ortak arayana, İnovasyon ve Ar-Ge ile ilgilenenlere ve yenilik peşinde olanlara hitap eden Proje Park’10, 6-7 Mayıs tarihlerinde Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi’nde düzenlenecek.
  Ayrıntılı Bilgi İçin:projepark

  Haber 7 bu organizasyonu Basın Sponsoru olarak desteklemektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Fikirlerin kazanca dönüştüğü Forum Tarih
Fikirlerinize saygı duyulmayınca neler hissediyorsunuz kısaca Eğitim Bilgileri 27 Eylül 2017
Öjeni Teorisi Darwin'in Fikirlerine Dayanır Ülke Kültürleri 3 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş