FIA Massa'ya verilen cezayı savundu

'Diğer Spor Dalları' forumunda BaSKeTChi tarafından 4 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. BaSKeTChi

  BaSKeTChi Üye

  FIA Massa'ya verilen cezayı savundu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  FIA'dan Alan Donnelly, Valencia yarış hakemlerinin, Felipe Massa'nın pit alanındaki tartışmalı kazayla ilgili yanlış karar verdiği iddialarına cevap verdi.

  Daimi yarış hakemi Donnelly ve Avrupa Grand Prix için atanan üç yarış hakemi Pazar günkü olayda, Massa'nın Adrian Sutil'in pit yoluna girmesi ve temasla ilgili olarak sadece para ve kınama cezası vermişti.

  Eski dünya şampiyonu Jackie Stewart, birçok kişinin gözleri önünde meydana gelen olay için verilen kararın yanlış olduğunu söylemişti.

  Stewart ayrıca, İngiliz Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, F1 yarış hakemlerinin, kendilerine doğru dürüst maaş ödenmeyen part-time çalışan amatörler olduğunu ileri sürdü.

  Donnelly, "Olayı her açıdan izledik. Karardan kesinlikle memnunum. Massa'nın bundan sportif bir kazanç sağlamadığını hatırlayın" dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Massa'ya verilen cezayı Forum Tarih
Yorumculardan Massa'ya övgü Diğer Spor Dalları 4 Eylül 2008
Gerekirse Raikkonen Massa'ya yardım edecek Diğer Spor Dalları 4 Eylül 2008
Kitabede yer verilen ifadelere göre bedesten esnafının nelere dikkat etmesi isteniliyor kısaca Sorular ve Cevaplar 6 Aralık 2016
Adalete önem verilen bir toplumla adaletin önemsenmediği bir toplumda insan ilişkileri Konu Dışı Başlıklar 24 Şubat 2016
Sümer ve Babil kanunlarını verilen cezalar açısından karşılaştırınız Sorular ve Cevaplar 22 Aralık 2015

Bu Sayfayı Paylaş