Fevziye İlköğretim Okulu Vakfıkebir Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Fevziye İlköğretim Okulu Vakfıkebir Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fevziye İlköğretim Okulu Hakkında - Fevziye İlköğretim Okulu Tanıtımı - Fevziye İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Fevziye İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Fevziye İlköğretim Okulu Trabzon Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Fevziye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Fevziye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Fevziye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Fevziye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / VAKFIKEBİR
  Adı: FEVZİYE İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: FEVZİYE KÖYÜ
  Telefon Numarası: 4628582012  Tarihçemiz

  1950-1951 eğitim öğretim yılında ilkokul olarak açılan okulumuz ilk mezunlarını 1954-1955 eğitim öğretim yılında vermiştir.1987-1988 yılları ile 1990-1991 yılları arasında eğitim öğretim yapan Fevziye Üst Mahalle İlkokulu�nun katılımıyla eğitim öğretime devam etmiştir.Bu dönemde Cemil ÇETİNKAYA, Harun KUKUL, Mehmet İSKENDER,Alaaddin BEBEK, Ahmet DUMAN, Muzaffer KIRAN, Kemal BAHADIR müdür olarak görev yaptılar.Toplam 979 mezun verdi.

  1975-1976 eğitim öğretim yılında açılan Fevziye Ortaokulu ise sırasıyla Ali ELBİR, Hasan UZUNTAŞ, Cemil KURT, Vesile Serap ÜNLÜ, Mehmet Salih ÇAVDAROĞLU, Ethem ALP ve Osman ÇOBANOĞLU yönetiminde toplam 358 öğrenci mezun etmiştir.1998 yılında iki okul Fevziye İlköğretim Okulu olarak birleşmiştir.Müdürlüğünün de 2004 yılına kadar Kemal BAHADIR yürütmüştür.

  2004-2005 eğitim öğretim yılında iki yönetici,13 öğretmen ve 199 öğrenci ile eğitim öğretime devam etmektedir.Öğrencilerimizin 189 tanesi taşımacılıkla gelmektedir.Taşımacılık yapılan köylerimiz ise Akköy, Ortaköy, Açıkalan,Şenocak,Güneysu, Fevziye Üst Mahelle, Köprücek ve Karatepe'dir.

  Kurumun Misyonu :

  Bizler bütün müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vererek öğrencilerimizi Türk Milli Eğitimi’nin amaçları doğrultusunda aktif öğrenme yoluyla gerekli bilgi ve becerilerini kazanmış, tüm problemlerini çözebilen, öğrendiklerini uygulayabilen, 21. yüzyılın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve beceri kazanmış bireyler olarak yetiştirmek için varız.


  Kurumun Vizyonu:

  Fevziye İlköğretim Okulu; bilgiye ulaşabilen, bilgiyi kullanan ve yayan, üretken, kişilikli, evrensel ve kültürel değerlere sahip, zamanını verimli kullanabilen kendine ve başkalarına değer veren okulunu ve öğrenmeyi seven, moral ve ahlaki değerlere sahip, sanata ve insanlığa sahip çıkan öğrenciler yetiştiren bir kurum olmaktır.

  [​IMG]

  Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

  Kaynak : trabzon.meb.gov.tr
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Fevziye İlköğretim Okulu Forum Tarih
Yazır Fevziye Polat İlköğretim Okulu Korkuteli Antalya Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 30 Ağustos 2010
Dr.cemil Ve Fevziye Özkaya İlköğretim Okulu İstanbul Bağcılar Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 22 Temmuz 2010
Fevziye Çelik İlköğretim Okulu Yüreğir Adana Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 21 Temmuz 2010
Fevziye Köyü Hakkında Bilgi Alpu Eskişehir Eskişehir Tanıtımı 26 Ocak 2011
Fevziye Köyü Hakkında Bilgi Kulu Konya Konya Tanıtımı 22 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş