Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - Fethiye Gazi İlköğretim Okulu İletişim

Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

- Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. - Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Bizlere inansın, destek olsun. - Okulumuzda, hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. - Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın. - Okul ortamında ve her yerde, herkes "kendisine yapılmamasını istemediği bir şeyi başkasına yapmama" ilkesine uysun. - Bilgiye ulasan, ulaştığı bilgileri kullanan kullandığı bilgilerle yeni bilgiler üreten öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olsun ve bunu çevrelerine yaysın.

MİSYONUMUZ

- Bütün Öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, - Öğrencilerimizi daha özgür sınıf ve daha özgür okul ilkesine uyarak eğitip geliştirmek, - Öğrencilerimizi bilgi toplumunun ve teknolojinin gereklerine uygun yetişmeleri için var gücümüzle çalışmak, - Okulumuzun eğitim çalışanlarını bilimin ve insanlığın ortak değerlerinden yararlanan, kendini geliştiren ve toplumu ileri götüren güç olarak yetiştirmek, - Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi-idarecilerimizi ve velilerimizi 21. yüzyıla hazırlamak, - Çağdaş uygarlık yolunda bilimi yol gösterici olarak görmek, - Okulumuzda bir atılım, bir değişim yaratarak okul toplumunun gelişmesini sağlamak, için varız ve çalışmaktayız.

Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 252 614 1057
    Okulun Faksı: 252 612 4965
    Okulun Adresi: Kesik Kapı Mah. Atatürk Cad.
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    fethiyegaziilkogretim@hotmail.com
    Okulun Müdürü: MEHMET UZUNOĞLU
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 130
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 500 TL

Fethiye Gazi İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız