Ferhan Türk'ün yerine Şerife Alp görev yapacak

'Mardin Tanıtımı' forumunda Siraç tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ferhan Türk'ün yerine Şerife Alp görev yapacak konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Kızıltepe Belediye Başkanı Ferhan Türk’ün ceza evine konulması üzerine boşalan belediye başkanlığı görevini Şerife Alp yürütecek. KCK Operasyonları kapsamında Kızıltepe’de göz altına alınarak Diyarbakır’a götürülen ve ardından da sorgulandıktan sonra tutuklanmasına karar verilen Kızıltepe Belediye Başkanı Ferhan Türk’ün yerine yardımcısı Şerife Alp görev yapacak.
  Edinilen bilgiye göre; KCK Operasyonları kapsamında gözaltına alındıktan sonra tutuklanmasına karar verilen 8 belediye başkanından biri olan Ferhan Türk’ten boşalan belediye başkanlığı makamına bayan belediye başkan yardımcısı Şerife Alp’in görev yapması kararı alındı. İddialara göre görek encümen üyeleri gerekse de parti yönetiminin oluruyla belediye başkanlığı görevini Şerife Alp’in sürdürmesi yönündeki güçlü eğilimin önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama ile kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.
  Böylece; Batman’da faili mechul bir cinayette öldürülen Mardin eski Milletvekili Mehmet Sincar’ın eşi Cihan Sincar’ın iki dönem Kızıltepe Belediye Başkanlığı görevini yürütmesinin ardından bir bayan başkanın Kızıltepe Belediyesi’nin makam koltuğuna yeniden oturması bekleniyor. / Kadir ÜRÜNDÜ - Nusaybinim.com Kızıltepe
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ferhan Türk'ün yerine Forum Tarih
Ferhan İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 22 Şubat 2012
Aklınla Düşün Ruhunla Hisset Benden Söylemesi Kitabı - Ferhan Durak Kitap Özetleri & E-Kitaplar 19 Temmuz 2010
İsimlerin Gizemi - Nilda Ferhan Efeçınar Kitap, Resim ve Dergi 28 Nisan 2010
Kesk' Ferhan Türk’ün serbest bırakılması için 5 dakikalık oturma eylemi gerçekleştir Mardin Tanıtımı 26 Mart 2010
Ferhan Şensoy 2019 Oyunu Tiyatro ve Skeçler 25 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş