FemSoft Ticari Paket Programı 3.21

'E-F' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  FemSoft Ticari Paket Programı 3.21 konusu Femsoft Ticari Paket Programları ticari işletmeler için geliştirilmiş ön muhasebe programlarıdır. Paket içeriğine göre değişmekle birlikte Stok, Cari, Fatura, Çek, Senet, Banka, Kasa, İrsaliye, Sipariş, Masraf Merkezi, Taksitli Satış, Üretim, Müstahsil, Yazarkasa, Etiket, Teklif, Depo, Dövizli İşlemler, Kredi Kartı, Hatırlatıcı ve Sms modüllerinden oluşmaktadır.

  Femsoft Ticari Paket Programları desteklediği SQL ilişkisel veritabanı sayesinde, işletmelerin güvenilirlik ve performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır. Programı kullanmak için komut ya da tuş ezberlemeye ihtiyaç yoktur. Tüm komut ve işlemler kullanıcıya ekranda gösterilmekte ve menüler ile kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

  Programda çok seviyeli bir şifreleme ile maximum veri güvenliği sağlanmıştır. Farklı kullanıcılar için farklı şifreler tanımlanabilmekte ve her kullanıcı için ayrı yetkilendirme yapılarak kullanıcıların yetkileri kısıtlanabilmektedir. Tüm raporlar dizayn edilebilir ve farklı filtrelemeler tanımlanarak genişletilip daraltılabilir.

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
  Kısıtlama : 30 gün süreli

  http://www.femsoft.com.tr/download/std/kur.exe
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş