"Favori Galatasaray"

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 17 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  "Favori Galatasaray" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Galatasaraylı eski futbolcumuz Hakan Ünsal ile Bülent Korkmaz Beykent Üniversitesi'nin Ayazağa Kampüsü'nde düzenlemiş olduğu panele katıldılar. Düzenlenen panelde öğrencilerle buluşan Galatasarayımızın eski kaptanı Bülent Korkmaz ve eski futbolcu Hakan Ünsal öğrencilerin sorularını cevapladı. Galatasarayımızın efsanevi kaptanı Bülent Korkmaz, Feldkamp'a kulüp bünyesinde görev verilmesine ilginç bir şekilde yorumladı. Skibbe görevdeyken eski bir teknik direktörün kulübe gelmesini tuhaf karşıladığını belirten Korkmaz, "Skibbe'nin üzerine Feldkamp getirildiyse, teknik direktör Feldkamp'tır. Ayrıca dünyanın hiçbir kulübünde teknik danışman diye bir şey yoktur" dedi.
  Korkmaz, hafta sonunda oynanacak derbinin favorisinin ise Galatasaray olduğunu söyledi. Galatasarayımızın eski futbolcusu Hakan Ünsal ise saha ve takım uyumu açısından derbinin favorisinin Galatasaray olduğunu belirterek, "Beşiktaş'ın son günlerde kötü gidiyor ve puan kaybediyor. Bu maçta da muhtemele böyle olacak" dedi.
  Hakan Ünsal, Galatasaray'ın UEFA şampiyonu olduğu yıl bir takım yanlışlar yaptığını savunarak, "Galatasaray bu yanlışları yapmasaydı bugün dünyada Milan gibi bir kulüp olabilirdi. Umarım aynı hatalar yeniden tekrarlanmaz" diye konuştu. Panel sonunda Beykent Üniversitesi Ultraaslan grubu öğrencileri tarafından Galatasaraylı eski futbolcular Hakan Ünsal ve Bülent Korkmaz'a plaket takdim edildi. Öğrenciler ise eski futbolcularla fotoğraf çektirdi.
   

Bu Sayfayı Paylaş