Fatih Terim Milli Takım'ı bırakıyor

'Milli Takım' forumunda Fatma tarafından 17 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Fatih Terim Milli Takım'ı bırakıyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim'in görevini bırakacağı açıklandı.

  FATiH TERiM VE ADNAN POLAT YAN YANA
  Türkiye - Estonya maçından kareler...
  Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in göreve geldiği günden bu yana Terim'in 2010 yılına kadar olan sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatmaması ve alacağı ücretlerinde medyada açıklanması üzerine bu kararı aldığı iddia edildi.
  Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulunun bugün tff sitesinde yaptığı açıklamada; "Özellikle dün ve bugün medyada yer alan haberlerde Fatih Terim'in hem mevcut hem de zamlı olduğu iddia edilen yeni ücreti konusunda çıkan yalan haberler bizleri üzdüğü gibi Milli Takımımızın hocasını ve teknik heyetini de derinden yaralamaktadır. Ancak Fatih Terim'in ücretine zam almak için sözleşmenin uzatılmasını talep ve kabul ettiği yolundaki haberler insafsız ve Türkiye Futbol Federasyonu ile Milli Takım hocasını zan altında bırakmayı hedefleyen bir yalandır. Yazılı ve görsel basında şahit olduğumuz "sıkı pazarlık", "maaş artırımı için söz verildi", "bu paraya değer mi" şeklindeki ifadelerin maddi konuları temel alması, 30 yıla yakın bir süredir futbolcu ve antrenör olarak milli formaya hizmet etmiş olan Fatih Terim'e yapılan büyük haksızlıktır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki Fatih Terim, milli forma altında hizmet verdiği hiçbir gün maddi konularda Futbol Federasyonu yönetiminden herhangi bir talep veya şikayette bulunmamıştır." sözlerini Fatih Terim'in etkili bulmadığı ve istifa kararını da bu nedenle aldığı ileri sürüldü.
  Terim'in önümüzdeki hafta içinde medya toplantısı yaparak bırakma kararını açıklayacağı vurgulandı.
  TERİM - POLAT BULUŞMASI
  Bu arada Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Galatasaraylı Eski Sporcular Derneği'nin organize ettiği 9. Karadeniz Ülkeleri Veteran Oyunları'nın açılışında birlikte gçrünmeleri dikkatlerden kaçmadı.
  Burhan Felek Spor Tesisler'nde yapılan törende Terim ve Polat'ın samimi görüntüler oluşturmaları, Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geleceği söylentilerini de beraberinde getirdi.,
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Fatih Terim Milli Forum Tarih
Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim imzayı attı, 2012'ye kadar uzattı Spor Haberleri 23 Ekim 2008
Fatih Terim'in yardımcıları kim Galatasaray 24 Mayıs 2011
Adana – Seyhan - Fatih Terim Lisesi Liselerimiz 12 Mart 2010
Fatih Terim'e veda yemeği Milli Takım 31 Ekim 2009
Fatih Terim Türkiye İspanya maçı onbirini açıkladı Milli Takım 28 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş