Fast-Help 5.4 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 4 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Fast-Help 5.4 İndir konusu Fast-Help 5.4


  Tanıtım:
  Fast-Help, yardım dosyası hazırlama programıdır. İçeriğindeki birden fazla yapı sayesinde tek kaynak editöründen HTML Yardım (CHM), Windows Yardım (HLP), Website Yardım, PDF, PocketPC Yardım gibi türlerde yardım dosyaları oluşturabilirsiniz.

  Sezgisel bir kullanıma sahip olduğundan zamandan tasarruf ederek daha pratik yoldan tek kaynaktan birden fazla dosya türüne derleme yapabilirsiniz. Fast-Help International'in içinde bulunan çeviri asistanı sayesinde İngilizce harici diğer dillerde de yardım dosyaları hazırlanabilir.

  Kullanımı hakkında kısa bilgi
  'File > New Project' yoluyla yeni bir proje açılır. Program adı yazıldıktan sonra konu başlıklarını oluşturmak için sol bölümde bulunan konu simgesine tıkladıktan sonra, konu başlığına girip 'OK' tuşuyla onaylayın. Sağ taraftaki bölüme yardım dosyası için gerekli metni yazıp, bu metin üzerinde yazı tipi, boyut, renk gibi değişiklikler yapılabilir. Ayrıca seçili bir metne web bağlantısı atanabilir, resim ve değişken değerler eklenebilir. İlk oluşturulan konu başlığı gibi diğer bölümler de oluşturulabilir. Bu konu başlıkları içine ayrıca alt konu başlıkları da açılabilir.

  'Translations' kısmından ise özgün yazı ve seçmiş olduğunuz dile göre çevrilecek yazı yan yana pencerede açılır. Buradan metni başka bir dile çevirebilirsiniz. Çeviri alanı içinde konu başlığı, pencere başlığı, içindekiler başlığı, yazı tipi, boyutu, alt-üst başlıklar, web site bilgileri gibi bilgileri değiştirebilirsiniz. Yardım dosyasıyla ilgili tüm işlemleri yaptıktan sonra 'Project' > 'Compile' yolundan HLP, CHM, Website, Word, PDF, PocketPC, wxWidgets türlerinden birini seçip derleme işini yaptırabilirsiniz.

  Yine aynı menü içinden CHM, HLP, Word, RTF, PDF, PocketPC gibi dosya türleri için hazırlanan dosyaları seçip, derleme seçeneklere göz atabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Mesela; HTMLHelp Compiler seçeneğine tıkladığınızda karşınıza gelen pencere içinde CHM dosya adını, dilini, yazı tipini, karakter setini, konumunu, yönetme paneli tuş ayarlarını, göstermek istediğiniz tuşları (gizle/göster, ileri, geri, yazdır gibi), renk, kendinden açılabilir pencereleri gibi çeşitli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

  Programı 14 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise Fast-Help'in 299; Fast-Help International ise 399$'dır.

  İnnDirilen dosya ikisini de kapsamaktadır. 'International' da ekstra olarak 'çeviri' özelliği mevcuttur.


  Sürüm : 5.4

  Boyut : 11.9 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 14 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : DevHost Ltd


  [​IMG]


  Fast-Help 5.4
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Fast Help İndir Forum Tarih
Fast Food Tarzı Beslenmenin Çocuklara Zararları Nedir Çocuk Yemekleri 14 Ekim 2011
Fast Food ne demek - Fast Food anlamı FrmArtuklu TatLı SöZLük 27 Aralık 2010
Faster Filmi Sinema Film Tanıtımları 17 Eylül 2010
Hızlı Ve Öfkeli 5 Filmi - Fast Five Sinema Film Tanıtımları 6 Haziran 2010
FastStone Image Viewer 4.2 İndir Photoshop Programları 6 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş