Farklı ve Çarpıcı Kirpikler

'Güzellik & Bakım' forumunda Fatma tarafından 7 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Farklı ve Çarpıcı Kirpikler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Farklı ve Çarpıcı Kirpikler

  Gözler ruhun aynası, neden kirpiklerinizi elmaslarla ya da renkli tüylerle süslemeyesiniz? Takma kirpikler şekil değiştirdi.

  Ünlü makyaj uzmanı Shu Uemura, 2 yıl önce Japonya’da egzotik kirpik modasını başlattı. Uemura’nın, Tokyo Lash Bars adlı takma kirpik merkezleri, Manhattan ve Vancouver da bulunuyor. Siz de modaya uyup kürklü ya da Madonna gibi elmaslı takma kirpiklerden kullanabilirsiniz.
  Bu takma kirpikler her gün kullanmak için uygun değil. Özel günlerde ve gecelerde ya da çok özel fotoğraf kareleri için tercih edilebilir. Kanada’daki mağazasında 25 ila 80 YTL arasında değişiyor.

  Madonna kirpikleri
  Shu Uemura, Madonna için elmaslı olanlarını tasarladı. 0.75 karatlık elmaslarla süslü kirpikleri Neiman Marcus’un mağazasında 10 bin dolara satıyor. 10 bin dolar veremeyecekler için 25 dolara imitasyon taşlarla süslü olanları var.

  [​IMG]
  [​IMG]
   

 2. RiVeR_Nn

  RiVeR_Nn Üye

  [​IMG]

  Gözler ruhun aynası, neden kirpiklerinizi elmaslarla ya da renkli tüylerle süslemeyesiniz? Takma kirpikler şekil değiştirdi.

  [​IMG]

  Ünlü makyaj uzmanı Shu Uemura, 2 yıl önce J***nya'da egzotik kirpik modasını başlattı. Uemura'nın, Tokyo Lash Bars adlı takma kirpik merkezleri, Manhattan ve Vancouver da bulunuyor. Siz de modaya uyup kürklü ya da Madonna gibi elmaslı takma kirpiklerden kullanabilirsiniz.
  Bu takma kirpikler her gün kullanmak için uygun değil. Özel günlerde ve gecelerde ya da çok özel fotoğraf kareleri için tercih edilebilir. Kanada'daki mağazasında 25 ila 80 YTL arasında değişiyor.

  [​IMG]

  Madonna kirpikleri
  Shu Uemura, Madonna için elmaslı olanlarını tasarladı. 0.75 karatlık elmaslarla süslü kirpikleri Neiman Marcus'un mağazasında 10 bin dolara satıyor. 10 bin dolar veremeyecekler için 25 dolara imitasyon taşlarla süslü olanları var.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş