FairStars Audio Converter v1.87 Portable

'E-F' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  FairStars Audio Converter v1.87 Portable konusu
  [​IMG]

  FairStars Audio Converter v1.87 Portable
  boyut: 6.01 Mb

  FairStars Audio Converter, bir ses biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım neredeyse tüm popüler ses dosyaları arasında dönüştürme işlemi yapabilmektedir. Disk üzerindeki farklı alanlardan istediğiniz biçimdeki ses dosyasını seçerek toplu biçimde dönüştürme işlemi yapabileceğiniz bu yazılım bir de dahili oynatıcıya sahiptir. Bu dahili oynatıcı ile bir başka yazılıma gereksinim duymadan ses dosyalarınızı dinleyebilirsiniz.

  FairStars Audio Converter sahip olduğu teknoloji ile yüksek hızda dönüştürme işlemleri yapabilmektedir. Dönüştürme yapacağı ses dosyalarını kaynağından alıp herhangi bir geçici dizin kullanmamaktadır. Bu da yazılımın çok hızlı işlem yapabilmesini sağlamaktadır. Yazılım dönüştürdüğü dosyaların ses şiddetlerini de kendiliğinden ayarlayabilmekte, ses şiddetlerini eşit biçime getirebilmektedir.

  Dosyalar ile ilgili tüm bilgilerin bulunduğu ID3 etiketleri üzerinde düzenleme yapabilen yazılım, bir dosyadan başka bir dosyaya etiket aktarımı da yapabilmektedir. Yazılım ayrıca sürükle-bırak desteğine, güzel bir arayüze, kolay kullanılabilir bir yapıya ve çok küçük bir dosya boyutuna sahiptir.

  FairStars Audio Converter yazılımı; WAV, RealMedia (RM, RA, RMJ, RAM, RMJ, RMVB), AIFF, AU, Creative VOC, PVF, IFF, SVX, APE, FLAC, OGG, VQF, MP1, MP2, MP3, WMA, WMV, ASF dosya biçimlerinden WMA, MP3, VQF, OGG, FLAC, APE, WAV biçimlerine dönüştürme işlemi yapabilmektedir.


   
Yükleniyor...
Benzer Konular - FairStars Audio Converter Forum Tarih
FairStars Audio Converter Pro v1.16 Portable İndir Download Yükle E-F 14 Aralık 2009
FairStars Audio Converter ver 1.54 İndir Bedava E-F 12 Eylül 2008
FairStars CD Ripper 1.30 Indir E-F 30 Kasım 2009
FairStars CD Ripper 1.28 İndir E-F 22 Nisan 2009
FairStars Recorder 3.16 (Ses Kaydedici) E-F 11 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş