Facebookta Kim Silmiş Görün

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Facebookta Kim Silmiş Görün konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook’ta sizi sileni görün  Facebook’ta gerçek arkadaşlarınızı öğrenin
  Facebook’ta kim gerçek arkadaşınız, kim değil öğrenmek mümkün. Tek ihtiyacınız bu basit bir araç…

  Bugün kullanıcı sayısı 500 milyonu geçen Facebook çok sayıda insan için internetteki birinci adresi haline geldi. Oyunlar oynamak, arkadaşları ile iletişimde kalmak ve beğendiği firma ve markaların paylaşımlarını takip etmek için dünyanın en büyük sosyal ağ sitesinin sunduğu sayısız avantaj bulunuyor.

  Facebook’un belki de en önemli sorunlarından biriyse listenizde bulunan gerçek arkadaşlarınız ile bu konuda samimi olmayanları ayırt edebilmek. Bir kişiyi arkadaş olarak ekledikten sonra eğer sizi arkadaşlıktan çıkartırsa normal şartlarda bundan haberiniz olmuyor. Ama bağımsız bir geliştiricinin hazırladığı ufak bir script bu konuda size yardımcı olabilir.

  Unfriend Finder adlı bu ufak ve ücretsiz script ile daha önceden arkadaşlarınız arasında yer alan ama sonradan herhangi bir sebeple sizi arkadaşlıktan çıkartan kişileri görmeniz mümkün.

  Bu ufak script’i Firefox, Chrome, Opera ve Safari ile kullanabilirsiniz. Unfriend Finder yüklendikten sonra tek yapmanız gereken Facebook sayfasını bir kez yeniden yüklemeniz. Karşınızda script’in ilk mesajını göreceksiniz. Bu noktadan sonra Unfriend Finder sizin arkadaş listenizi inceleyecek ve birkaç gün sonrasında sizi arkadaşlıktan çıkartan olursa size haber verecek.

  Fakat burada önemli bir nokta var. Unfriend Finder geriye dönük çalışmıyor. Yani daha önceden arkadaşınız olan ve bu script’i kullanmaya başlamadan önce sizi arkadaşlıktan silenleri görmeniz mümkün değil.
  Tek bir geliştiricinin hazırladığı bu script Facebook‘taki en önemli sorunlardan birine derman olma iddiasıyla yola çıkmış durumda ama sizin için ne kadar faydalı olacağını ancak deneyip görebilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Facebookta Silmiş Görün Forum Tarih
Facebookta Arkadaş Olmayanlara Duvarı Gizlemek İnternet ve Network 6 Eylül 2012
Facebookta Arkadaş Olmayanlara Mesaj Göndermek İnternet ve Network 6 Eylül 2012
Facebookta Arkadaş Nasıl Eklenir İnternet ve Network 6 Eylül 2012
Facebookta Msn Adresinden Arkadaş Bulmak İnternet ve Network 5 Eylül 2012
Facebookta Arkadaş Nasıl Bulunuyor İnternet ve Network 5 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş