Facebook Photo Album Downloader 0.7.3 İndir Download Yükle

'E-F' forumunda Mavi_Sema tarafından 13 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Facebook Photo Album Downloader 0.7.3 İndir Download Yükle konusu Facebook Photo Album Downloader 0.7.3

  Boyut : 9 Kb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Lazyrussian

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Facebook Photo Album Downloader ücretsiz ve küçük boyutlu bir Firefox eklentisidir. Bu eklenti ile Facebook'ta eklenmiş herhangi bir resim albümünü tek tıklama ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  İndirme işlemini başlatabilmek için tek yapmanız gereken, albüm bağlantısına sağ tıklayıp 'Download Album with FacePAD' seçeneğine tıklamaktır. Albümdeki resimler varsayılan indirme klasörünüz içerisine indirilip kaydedilecektir.

  Kurulum:
  İnternetten kurulum: Firefox tarayıcısı ile indirme linkine tıkladığınızda adres çubuğunun altında uyarı satırı belirirse izin ver dedikten sonra açılan pencerede 5 saniyelik geri sayımı bekledikten sonra Şimdi kur tuşana tıklayınız.
  Bilgisayardan kurulum: Eğer farklı bir tarayıcı ile bilgisayarınıza indirdiğiniz eklentiyi daha sonradan bilgisayarınızdan kurmak isterseiniz Firefox tarayıcısını açtıktan sonra Dosya menüsünden Aç'a tıklayın ve eklentiyi bilgisayarınızdan seçip, 5 saniye geri sayımı bekledikten sonra Şimdi Kur'u tıklayın. Yükleme işlemi bittikten sonra Firefox tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.


  Facebook Photo Album Downloader 0.7.3
   

Bu Sayfayı Paylaş