Facebook Masaüstü Programı

'E-F' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Facebook Masaüstü Programı konusu fbquick (Your Facebook Notifier)

  Sürüm :

  Boyut : 8.93 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : fbquick

  [​IMG]

  Tanıtım:
  fbquick ile Facebook hesabınızdaki etkinliklerden masaüstünüzden uyarı alarak haberdar olabilirsiniz. Program facebook hesabınızı belirlediğiniz aralıklarda kontrol ederek yeni gönderilen mesajlarıdan ve diğer etkinliklerden size görsel olarak uyarı verebilmektedir.

  Bu işlemi gerçekleştirirken programa kullanıcı adı ve şfre girmenize gerek yoktur çünkü program bu bilgileri internet tarayıcınızdan almaktadır ve kendi bünyesinde şifre ve kullanıcı adı barındırmamaktadır.

  Bu uygulama aşağıda sıralanan bölümler için uyarı verebilir;


  Mesajlar
  Dürtmeler
  Duvar yazıları
  Grup davetleri
  Etkinlik davetleri
  Arkadaşlık istekleri
  Fotoğraf etiketlemeleri
  Paylaşımlar

  Bu bölümlerin hepsini kontrol edebilen program sadece seçeceğiniz bölümleri de kontrol edebilir. Ayrıca seçenekler bölümünden uyarıların görüntüleneceği süreyi de belirleyebilirsiniz.

  Windows açılışında otomatik olarak başlayan program 1 ila 15 dakika arasında belirlediğiniz sürelerde otomatik olarak hesap kontrolü yapar.

  Not: Programı ilk çalıştırdığınızda Facebook hesabınıza bağlanarak programın hesabınıza erişimine izin vermelisiniz. Bu işlem program açıldığında facebook hesabınızı açmanız için sizi ilgili sayfaya yönlendirecektir.

  fbquick (Your Facebook Notifier)
   

Bu Sayfayı Paylaş