Facebook ‘ta Sizi Kim Silmiş? Kim Engellemiş?

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Facebook ‘ta Sizi Kim Silmiş? Kim Engellemiş? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook Türkiye Uygulama Merkezi Olarak Bizimle İletişime Geçip Şikayetlerini Dile Getiren Facebook.com Kullanıcılarının Şikayetleri Dogrultusunda Bu Tür Bir Uygulamayı Geliştirme Kararı Aldık. Biliyorsunuz ki Facebook.com Sosyal Arkadaşlık Sitesi Hergecen Gün Büyümektedir. Bununla Beraber Birçok Gün Yüzü Dogmaktadır. Bize Gelen Şikayetlerin En Önemlisi “Kim Silmiş – Kim Engellemiş” Tarzı Uygulamaların Çalışmadıgı Yönündeydi Bizlerde Bununla İlgili Olarak Mevcut Bir Uygulamayı Dahada Geliştirmiş Olduk. Artık Kim Sizi Engellemiş Uygulamasını Kullanabileceksiniz.
  DetayLar;
  Facebook’ta gizilice sizi silen kişileri görmenize olanak sağlayan ve nispeten diğerlerine göre daha yararlı(!) bir uygulama.
  UnFriender adı verilen bu uygulama, sizi silenleri tespit ediyor ve uygulamadan silen kişileri görebiliyorsunuz. Facebook’ta birisi sizi silince kim olduğunu göremeyiz, bilirsiniz. Fakat bu küçük uygulama sayesinde öğrenmek mümkün, tabi uygulamayı ekledikten sonra eklediğininiz kişiler için geçerli. Bana sorarsanız bu çok büyük bir eksi ama yinede silen kişileri görmek isteyenler için güzel bir uygulama.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Facebook ‘ta Sizi Forum Tarih
Facebook arama geçmişini silmek Sosyal Paylaşım Siteleri 15 Ağustos 2015
Facebook neden açılmıyor? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 4 Mart 2014
Facebook Beni Kim Silmiş Öğren Sosyal Paylaşım Siteleri 4 Şubat 2014
Facebook Hesabım Kilitlendi Nasıl Açılır Sosyal Paylaşım Siteleri 28 Ocak 2014
Face Resimli yeni yıl mesajları paylaş Facebook Diğer Resimler 16 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş