Fabrika Rüya Tabiri (Rüyada Fabrika Görmek)

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 15 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Fabrika Rüya Tabiri (Rüyada Fabrika Görmek) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fabrika Rüya Tabiri (Rüyada Fabrika Görmek)  İnsanın kendisini bir fabrikada çalışırken görmesi; "genç bir erkek için başkalarının teşvik ve tahriki ile yapacağı işte pişman olacağını genç bir kadın için; hediye olarak bir giyim eşyası alacağını ve pek hoşuna gideceğini yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

  Rüyada fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir anlamındadır. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin iyi olacağını anlatır. Yeni bir fabrika daha güzel ve rahat bir gelecek olarak yorumlanır.İnsanın kendisini fabrikada iş yaparken görmesi genç bir erkek için başkalarının kışkırtması sonucu yapacağı işte pişman olacağını genç bir kadın için hediye olarak bir giyim eşyası alacağını işaret eder. Yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

  Toplumdur. Fabrikanın durumuna göre toplum içindeki başarı değişir.

  Fabrika görmek insan vücudu ile yorumlanir. Rüyasinda bir fabrikada çalistigini görmek saglikli yasayabilmek için çaba harcadigina; bir fabrika müdürü oldugunu görmek ev halkinin sagligi ile ilgilendigine; fabrikanin bekçisi oldugunu gör-mek aile halkinin geçimi için gayret sarf ettigine; fabrikadan çikip yolda yürüdügünü görmek evine bir konuk gelecegine delalet eder. Fabrika bacasi görmek yeni bir ise girecegine; rüyayi kadin görmüs ise bu rüyadan sonra iyi bir haber alacagina; yasli bir adam görmüs ise gurbetteki bir yolcusunun gelecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada fabrika görmek rüya sahibinin büyük bir is yapmaya tesebbüs edecegine isaret eder. Rüyasinda bir fabrikada çalistigini görmek sihhat ve saadete isaret eder.

  Rüyada fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrikada çalıştığını gören kendi gayretiyle toplumda iyi bir yere sahip olur. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin başarıyla süreceğini anlatır. Yeni bir fabrika daha güzel ve rahat bir gelecek olarak yorumlanır.

  Rüyada fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrikada çalıştığını gören kendi gayretiyle toplumda iyi bir yere sahip olur. Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin başarıyla süreceğini anlatır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Fabrika Rüya Tabiri Forum Tarih
Un Fabrikası Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 23 Mart 2010
Fabrikatör Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 16 Mart 2010
Fabrika kurulunca değirmenlere gösterilen itibar neden azalmıştır? Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017
İpek dokuma fabrikaları nerelerde bulunur? Akdeniz Bölgesi 11 Mart 2014
Fabrikalar aynı yerde neden kurulmaz? Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş