Fıstıklar Takımı Kitabı - Lisi Harrison

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda DeMSaL tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Fıstıklar Takımı Kitabı - Lisi Harrison konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Fıstıklar Takımı Kitap Özet - Lisi Harrison Kitapları  Kitap Özet

  Massie Block: Parıldayan esmer saçlarıyla ve lazerle beyazlatılmış gülüşüyle Massie, Fıstıklar Takımı'nın ve New York'ta çok özel bir kız okulu olan Octavian Country Okulu'nun popüler ortamlarının tartışmasız tek lideri. Massie, onun gibi olmak için her şeyinizi feda edebileceğinizin farkında.
  Dylan Marvil: Massie'nin sağ kolu, vaktinin yarısı Massie'ye yalakalık, diğer yarısıysa Atkins Diyeti öğünlerini yalayıp yutmakla geçiyor.
  Alicia Rivera: Güzel olduğu kadar da sinsi Alicia, yetişkin radarlarına takılmadan rahatlıkla dolaşabiliyor çünkü dışarıdan bakıldığında 'çok şeker' biri. Günün birinde Massie'nin tahtına geçmek istiyor. Olur, olur. Neden olmasın?
  Kristen Gregory: Zeki, çalışkan ve siz daha 'Hayır, saç kesimim hiç de çirkin değil!' diyemeden sizi gözyaşlarına boğabilecek kadar, insan
  aşağılamasını bilen biri.
  ...Ve sahneye Floridalı yeni kız, Claire Lyons, üzerinde Gap tulumuyla giriyor, ki bu kesinlikle Fıstıklar Takımı'na uymaz! Maalesef Claire'in ailesi, yeni bir ev bulana kadar, Massie'nin ailesinin devasa mülkünün misafirhanesinde konaklamaya karar veriyor. Şansa bak!
  Anlayacağınız Claire'in geleceği kötü bir Prada taklidinden bile beter görünüyor. Ama birazcık şans ve bir sürü plan sayesinde Claire'in de mis gibi Chanel no. 19 kokulu yeni bir çıkış yapması mümkün.


  [​IMG]

  Kitap Adı: FISTIKLAR TAKIMI
  Orjinal Adı: THE CLIQUE
  Yazarı: LISI HARRISON
  Türü: ÇİK-LİT
  Çevirmen: ZÜBEYDE YAYMAN
  Barkod:
  ISBN: 978-9944-485-85-2
  Sayfa Sayısı: 243
  Basım Tarihi: Ocak 2008
   

Bu Sayfayı Paylaş