Extra Drive Creator Professional Edition 7.2

'E-F' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Extra Drive Creator Professional Edition 7.2 konusu Extra Drive Creator ile bilgisayarınızda şifreli sürücü, sanal CD, dosya ve klasörden sürücü ve RAM (bellek) sürücüsü oluşturabilirsiniz.

  Programı açtığınızda bilgisayarınıza ait çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. İşletim sistemi, sürüm, kimlik, yapı, fiziksel bellek toplamı, işlemci sayısı, işlemci frekansı, kullanıcı adı, bilgisayar adı, sistem lisansı, klavye tipi, bios tarihi, bios sürümü gibi bilgilere tek bir ekran içinden görüntüleyebilirsiniz.

  Şifreli sürücü:
  Bu araç bilgisayarınızda şifreli sürücüler oluşturmak için kullanılır. Bu sürücü üzerinde diğer kullanıcılardan gizlemek istediğiniz bilgileri saklayabilirsiniz. Sürücü gerçek zamanlı AES 256-bit algoritma kullanır. Bilgisayarınızda şifreli sürücü oluşturduğunuzda, parolanızla şifrelenen ekstra sürücü Windows Gezgini'nde görüntülenir.
  Sanal CD:
  Bu araç CD-ROM'ların ISO kalıplarını okumak, oluşturmak ve ayrıca onları bilgisayarınızda CD-ROM'lar olarak etkinleştirmek için kullanılır. Sanal CD oluşturduğunuzda, kaynak sürücüdeki bilgilerin toplandığı bir ISO kalıbı sabit diskinizde, sanal CD-ROM ise Windows Gezgini'nde görüntülenir.
  Dosyadan Sürücü:
  Bu araç ilave sürücüler üzerinden bilgisayarınızın sabit diskini bölümlemeden ekstra sürücü oluşturmak için kullanılır. Ekstra sürücü için dosyaları baz alır. Oluşturma sonrası, Windows Gezgini sabit diskinizde oluşturulan sürücüden bilginin tutulacağı bir ekstra sürücü ve kapsayıcı dosyası gösterir.
  Klasörden Sürücü:
  Bu araç bilgisayarınızın sabit disklerinde fazladan bölümler oluşturmadan ekstra sürücüler oluşturmak için kullanılır. Ekstra sürücü için klasörleri baz alır. Bilgisayarınızda sıkça kullandığınız klasörlere erişimi kolaylaştırmaya hizmet eder. Oluşturma sonrası Windows Gezgini'nde seçtiğiniz klasöre içeriğin gösterileceği bir ekstra sürücü ve kapsayıcı bilgisayarda görüntülenir.
  RAM Sürücü:
  Bu araç bilgisayarınızın sabit disklerinde fazladan bölümler oluşturmadan ekstra sürücüler oluşturmak için kullanılır. Ekstra sürücü için RAM'ı (belleği) baz alır. Tüm bilgiler bu sürücü üzerinde tutulur ve bilgisayar yeniden başlatıldığında kaybedilir. Sürücülere maksimum erişim hızı gerektiren uygulamalar için geçici bilgileri biriktirmek için (Temp/TMP gibi) kullanılan benzer sürücüler.

  Türkçe kullanım
  Ana menüde bulunan 'Options'a tıklayıp, gelen pencereden 'Turkish'i seçip, 'Apply' tuşuna bastığınızda Türkçe olur.

  Programın lisanslı fiyatı ise 29.99$'dır.

  http://www.extradrivecreator.com/extradrivepro.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Extra Drive Creator Forum Tarih
Extra Drive Creator Basic Edition 1.4 E-F 22 Nisan 2009
Extra Subst (Extra Drive Basic) 3.0 E-F 22 Nisan 2009
Canal + Sport Extra Frekansı Populer Uydular Frekanslar 6 Haziran 2010
YouTube Clip Extractor 2.2.0.9 Indir Y-Z 7 Nisan 2010
3nity Audio CD Extractor 1.0 İndir Diğer Programlar 21 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş