ExoSee 1.0.0 Download

'E-F' forumunda Siraç tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ExoSee 1.0.0 Download konusu ExoSee 1.0.0 Download

  Tanıtım:
  Paylaşım programlarının en güzellerinden bir tanesi. Hızlı ve fazla dosya seçeneğiyle çok işe yarıyor. Kullanımı kolay. Diğer kullanıcıların bütün dosyaları göstebilen bu program birden fazla sunucu seçeneğine sahip.

  Güzel bir grafiğe sahip olan program arayüz (skin) değişimiyle farklı görünümlere sahip olabiliyor. Ayrıca mesajlaşma ve sohbet imkanı da sunmaktadır. Dosya şifreleme sistemiyle istediğiniz kullanıcının istediğiniz dosyalara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.


  Sürüm : 1.0.0

  Boyut : 872 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Üretici Firma : ExoSee


  [​IMG]


  ExoSee 1.0.0
   

Bu Sayfayı Paylaş