Evrenosbey İlköğretim Okulu Bilgileri Şarköy Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 11 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Evrenosbey İlköğretim Okulu Bilgileri Şarköy Tekirdağ konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Şarköy Evrenosbey İlköğretim Okulu Hakkında - Evrenosbey İlköğretim Okulu Tanıtımı - Evrenosbey İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Evrenosbey İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Evrenosbey İlköğretim Okulu Tekirdağ Arköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Evrenosbey İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Evrenosbey İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Evrenosbey İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Evrenosbey İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / ARKÖY
  Adı: EVRENOSBEY İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: EVRENOSBEY İLKOĞRETİM OKULU
  Telefon Numarası: 2825181151

  OKULUMUZUN TARİHÇESİ

  Okulumuz 1961-62 Eğitim Öğretim yılında 5 derslik olarak açılmıştır. 1962 yılında depo olarak ek bina yapılmıştır. Halen depo olarak yapılan binada 2 şube olarak Anasınıfımız eğitim öğretime devam etmektedir.

  1991 yılında 21 derslikli yeni binası hizmete girmiştir.

  26 Şube, 25 derslik, 1 Kütüphane, 1 Bilgisayar Laboratuarı, 1 Fen Laboratuarı, 1 Çok Amaçlı Salon, 1 Kantin, 1 Öğretmenler Odası, 1 Müdür Odası, 2 Müdür Yardımcısı Odası, 1 Memur Odası, 1 Spor Odası, 2 Öğrenci Soyunma Odası, 1 Rehberlik Odası, 1 Arşiv, ve Kalorifer Dairesi mevcuttur.

  VİZYONUMUZ

  Eğitim, kültür, sanat ve spor merkezi olarak Türk Millî Eğitim sistemi için model bir eğitim kurumu olmaktır.

  MİSYONUMUZ

  Öğrencilerimizi;
  Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, demokratik tutum ve davranışlar kazanmış, kendine güvenen ve özgür düşünen, toplumsal, millî ve manevi değerleri özümsemiş ve davranış haline getirmiş, bilim ve teknoloji ile iç içe, başarılı bireyler yetiştirmek için varız.


  Detaylı Bilgi için Tıklayınız

  webrehberi.biz
   

Bu Sayfayı Paylaş