Evinizi Dekore Ederken Çocuklarınızıda Düşünün

'Dekorasyon' forumunda Dine tarafından 31 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Evinizi Dekore Ederken Çocuklarınızıda Düşünün konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Belki farkında değilsiniz ama evinizdeki birçok şey küçük çocuğunuz için çok tehlikeli olabilir. Evimiz küçük yaramazlar için en güvenli yer olması gerekirken[​IMG] çoğu zaman tehlikelerle doludur. Elektrik prizi veya sivri bir köşe onun acı çekmesine neden olabilir. Bu ürünlerle[​IMG] ev kazalarını minimuma indirebilirsiniz.
  Klozet kapağı kilidi: Küçük yaramazlar için tehlike noktalarından biri[​IMG] klozet kapaklarıdır. Kapağın açılmasını engelleyen plastik alet onu korumanızı sağlayacaktır.


  Çok amaçlı kapı kilidi: Her tür kapının sizin isteminiz dışında çocuğunuz tarafından açılmasını engelleyecek biçimde tasarlanmış.
  Priz emniyeti: Çocukların oynamak için en cazip ev tehlike noktalarından biri de prizler. Parmaklarını deliğe sokmaktan onları alıkoyacak plastik mekanizmayı[​IMG] fiş takar gibi prize takıyorsunuz. Ve prizlerin çocuk için oluşturduğu tehliaaai minimize etmiş oluyorsunuz.
  Köşe koruyucu: Ev eşyalarının sivri köşelerini koruma altına alan plastik mekanizmayı[​IMG] köşelere geçiriyorsunuz. Tehlike bu yolla azaltılıyor[​IMG] sonuçta bu mekanizma da bir köşe içeriyor.
  Dolap kapı kilidi: Dolap kapaklarının kulplarına takılarak açılmasını engelleyen mekanizma[​IMG] kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Evinizi Dekore Ederken Forum Tarih
Ev Dekoru İçin Öneriler - Evinizi Dekore Ederken İşe Yarayacak Küçük İpuçları Dekorasyon 23 Aralık 2010
Evinizi Dekore Ederken Küçük İpuçları Dekorasyon 29 Ağustos 2008
Evinizi ProfesyoneLLer Gibi Dekore Edin Dekorasyon 8 Kasım 2008
Evinizi Dört Adımda Dekore Edin Dekorasyon 22 Eylül 2008
Evinizi Kısa Perdelerle Güzelleştirin Dekorasyon 3 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş