Evinizdeki negatif objeler - Negatifi Pozitife Çevirin

'Dekorasyon' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 10 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Evinizdeki negatif objeler - Negatifi Pozitife Çevirin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Evinizdeki negatif objeler

  Her akşam evinizde aynı koltuğa oturursunuz . Günün yorgunluğunu,sterslerinizi beyninizdeki tüm olumsuz düşünceleri hep o koltuğa yansıtırsınız,bazen mutluyken bile oturduğunuzda birden yine içinizi tarifsiz bir huzursuzluk kaplar sebebini anlayamazsınız. Oysa negatif enerjinizle yüklediğiniz bu koltuk size sizin enerjinizi yansıtmaya başlamıştır. İşte evinizi nasıl pozitifliyebileceğinizin reçetesi.

  Evimizin süsleri biblolarımız, tablolarımız çeşitli süs eşyalarımız.Bunları siz mi aldınız yoksa size hediye mi geldiler.Hediye iseler kimler getirdi bir düşünün.Getirenler mutlu ,sevgi dolu iyi niyetli kişiler mi yoksa kıskanç,negatif,mutsuz veya o sırada büyük bir sıkıntı yaşayan kişilermi.Bu çok önemli çünkü olumsuz kişilerin getirdikleri hediyeler bile sürekli evinizde negatif enerji yayarlar.

  Antikalardan korkun çünkü hiçbir değerli eşya zevk için satılmaz ya ölümler yada iflaslar vardır arkasında.Ne olumsuzluklar yaşanmış ve ne kadar negatif enerji sinmiştir üzerlerine. Peki bu eşyaları almayacak mıyız , kullanmayacak mıyız?


  NEGATİFİ POZİTİFE ÇEVİRİN
  Tabii ki alacağız ve evimizin en güzel köşesine koyacağız ama onların negatiflerini yok ettikten sonra. Nasıl mı ?

  Bazılarınız kurutulmuş çiçeklere meraklıdır ama bilirsiniz ki ölü bitkiler negatif enerji yayarlar ve ayrıca çok toz tuttukları içinde temizlenme şansları olmadığından negatifi sürekli tutarlar.

  Çalışma odanız veya iş yeriniz aydınlık, huzur verici olmalıdır. Hafif bir müzik, ortamı rahatlatır. Çok sık tozu alınmalı ve koyu renkli mobilyalar yerine canlı renkler tercih edilmelidir. Çünkü canlı renkler insanın enerjisini artırır. Suda iş hayatınızdaki iş veriminizi etkiler. Çalışma odanıza girince sol tarafta bir akvaryum ve içinde Japon balıkları enerji açısından çok olumludur. Personelinizi seçerken güler yüzlü pozitif olmalarına dikkat etmeniz lazımdır ki işleriniz iyi gitsin. Problemli,suratsız hep şikayet eden insanlarla çalışmak öyle bir negatif enerji yaratır ki müşterileriniz ofisinizi ve sizi hep itici bulur ve bu yüzden hep (en iyisi bizdik neden işi alamadık) diye düşünürsünüz.

  Yatak odanız çok önemlidir; çünkü sekiz saat sürekli içinde bulunduğunuz ev ortamı eğer negatif ise sabaha kadar sizi ne uyutur, ne de rahat ettirir. Öncelikle perdeler çok önemlidir. Hiçbir zaman yatak odalarının perdeleri çok büzgülü, kıvrımlı olmamalıdır. Çünkü çok toz tutar, eğer sık sık ta yıkamıyorsanız negatifi yok edemezsiniz. Eğer yatak odalarınızın penceresi bahçeye bakıyorsa özellikle sonbaharda ölü bitkilerin negatif enerjilerini içeri alır. Bu yüzden böyle manzaralı pencerelere sarı perde koymanız önerilir. Çünkü sarı rengin negatifi içeri almama özelliği var. Bilirsiniz kocakarı tabir ettiğimiz bir olay vardır. Hep büyüklerimiz bize çocuk olduğu zaman (sarı bir battaniyeye sarın da sarılık olmasın ) derlerdi; Bilimsel açıdan ne alaka diye düşünülür. Ama artık biliyoruz ki büyüklerimize de birileri bir şeyler öğretmişler ama onların devrinde enerjiyi anlatsalar kimseler anlamayacağı için ancak böyle kandırabilmişler ve nesiller boyu bu böyle bize kadar gelmiş. Sarı negatifi içeri almadığı için çocuğa nazar deymesin demek istemişler aslında;

  Yatak odanızda çok tüylü halılar, kitaplar, döküntüler, dağınıklıklar, biblolar olmamalı, çünkü bunların hepsi çok toz tutan şeylerdir. Odanızı sık sık havalandırıp, silmelisiniz. Manyetik alan yaratan nesneler (cep telefonu, tv, radyo, bilgisayar,vs.) olmamalıdır.Evinizin yakınında Metro, istasyon, yüksek gerilim hatları ve baz istasyonlarının olmaması lazımdır.

  Eğer yatak odanızda büyük aynalar varsa yatağınızı tam içine almamalıdır. Çünkü tam yatağı olduğu gibi ayna içine alıyorsa mutlaka eşler arasında bir ihanet veya ayrılık söz konusu olabilir. Ama yemek masanızın yanında onu tamamen gösteren bir ayna varsa o zaman evinizin bereketi iki misli artar
   

 2. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  paylaşım için sağol:)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Evinizdeki negatif objeler Forum Tarih
Evinizdeki negatif objeler Dekorasyon 29 Ekim 2008
Evinizdeki Dağınıklığa Son Verecek Uygulamalar Dekorasyon 29 Mart 2011
Evinizdeki Multimedya Kutusu Bilim & Teknoloji 4 Haziran 2009
Artık evinizdeki her cihaz kontrolünüz altında Bilim & Teknoloji 11 Ocak 2009
En Büyük Negatif Tam Sayısı Kaçtır Konu Dışı Başlıklar 7 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş