Evinizdeki Multimedya Kutusu

'Bilim & Teknoloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 4 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Evinizdeki Multimedya Kutusu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ICY BOX markasının yeni ürünü IB-MP309HW-B Full HD Multimedya oynatıcı tüm Avrupa ile birlikte Türkiye’de de satışa sunuldu.
  Türkçe menü ve Türkçe alt yazı desteğine sahip olan ICY BOX IB-MP309HW-B, tam bir multimedya kutusu. Ürün üzerindeki 10/100 LAN bağlantısı sayesinde ağa kolaylıkla bağlanabiliyor. Kutu içersine, 3,5 inç SATA arabirime sahip maksimum 1,5 TB’a kadar sabit disk bağlayabiliyorsunuz.

  Ürün aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü video biçimini destekliyor. Cihazın MKV dosyalarını da desteklemesi oldukça beğenimizi kazandı. Normalde bu tarz ürünler MKV desteği sunmuyor. Cihaz ile istenildiğinde online video ve resim portallarına bağlanabiliyor. Bu sayede televizyonunuzda YouTube videolarını, Picasa, Shoutcast ve RSS Feeds içeriklerini görüntüleyebiliyorsunuz.
  [​IMG]
  Cihaz aynı zamanda 4 in 1 server desteği bulunuyor. SMB, FTP, NFS ve UPnP server ile ağ üzerinden dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz. Ürün kendi sabit disk içersindeki medyaları oynatabildiği gibi harici bir cihaz içersindeki dosyaları da oynatabiliyor. Bu harici depolama aygıtlarını cihazın üzerindeki 2 adet USB arabirim üzerinden bağlayabiliyorsunuz.

  Cihazın arka bölümüne baktığımız da HDMI, Composite, S-Video ve Component bağlantıları olduğunu görüyoruz. Bu bağlantılar oynatacağınız videoyu herhangi bir görüntü cihazına aktarmanız için yeterli bir çözüm oluşturuyor. Ürün yaklaşık 299 dolardan satışa sunuluyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş