Evinizde kır çiçeği renkleri...

'Dekorasyon' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 18 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. _Mr.PaNiK_

  _Mr.PaNiK_ Üye

  Evinizde kır çiçeği renkleri... konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]
  Yabangülünün solgun pembe tomurcuğundan tutun da, tarlalar dolusu başları salınan parlak kırmızı gelinciklere kadar ancak birkaç şey, bize kır çiçeklerinin güzelliklerinin verdiği coşkunluğu yaşatır. Onların sahip oldukları zarafet ve tazeliğe dükkandan alınan çiçekler denk olamaz.

  Ve onların canlı renkleri, baharın doğada yeni yılın doğumunun gelmiş olduğuna bir hoş geldin işaretidir. Bize, sıcacık güneş veya narin bir esinti gibi hayattaki basit şeyleri de hatırlatırlar ki bunlar bazen gerçekten yaşadığımızı hissetmek için bütün ihtiyacımız olandır.


  Küçücük bir çiçeğin bu kadar canlı görünmesi ne kadar da müthiş bir şey, yeşillikten oluşan kocaman bir alanda bile sanki "Buradayım" diyor. Olduğundan küçük gösterilen solgun odalara saf pembe ile yenibahar ruhunu taşıyın.

  Kullanılan tonlar, saf güzelliğinden dolayı sevdiğimiz renklerdir. Bu da, bazen yetişkin odaları için doğru seçim olmayacakları anlamına gelebilir ama doğru kombinasyonlar dostça ortamı modern bir stile dönüştürebilir.


  Ayçiçeği sarısı, duvarlarınıza her gün güneş ışığını getirir. Birazcık ılık mor eklerseniz donuk koridorunuz birdenbire daha şaşırtıcı hale gelir.

  Doğa bize renklere karşı nasıl cesaretli olmamız gerektiğini öğretir. Yapmanız gereken tek şey bakmaktır. Canlı bal peteği turuncusuyla çiçek yapraklarının kremsi sarısı birleştirilerek büyük boş bir alana hemen sıcaklık ve yumuşaklık kazandırılır.

  Kır çiçeklerinin renklerinin yanı sıra şekillerinden de esinlenebilirsiniz. Duvarlarınıza rüzgarlı bir günde uzun çimen hissini vermek için nazik otları ve basit tarla çiçeklerini büyük grafik şekillerine çevirin.

  Şekerimsi bir ton da zarif olabilir: Gerçek bir sığınak olan yatak odaları için sevilen gül pembesi ve pastel mavi renkler sert hatlara sahip olmadan büyüleyici bir ortam sağlıyor.

  Kır çiçeği renkleri eviniz için mükemmel bir ilham kaynağıdır, onu canlandırmak, baharın ilk günü olmasa bile sizi gülümsetir. İnsan gözünün renkleri algılamasına etken olan bazı gerçekler vardır.

  Kır çiçeği renkleri eviniz için mükemmel bir ilham kaynağıdır, onu canlandırmak, baharın ilk günü olmasa bile sizi gülümsetir.

  İnsan gözünün renkleri algılamasına etken olan bazı gerçekler vardır. Marshall, bizim eşsiz paletimizi yaratmak için renk uzmanlarından oluşan bir ekiple birlikte, Avrupa'nın en başarılı tasarımcıları ve moda şirketleriyle çalışır. Kır çiçekleri konusunu içeren bu seri, renk uzmanları Willeke Jongejan ve Per Nimer tarafından özellikle Marshall için geliştirilmiştir.

  Renkler dünyasında yolculuk için Marshall KEY Showroom'u ziyaret edebilirsiniz.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş