EVEREST Ultimate Edition 4.50 Build 1330 Final

'E-F' forumunda Siraç tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  EVEREST Ultimate Edition 4.50 Build 1330 Final konusu
  EVEREST Ultimate Edition 4.50 Build 1330 Final

  [​IMG]

  AÇIKLAMA:

  EVEREST Ultimate Edition; bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal yapılanması hakkında en ince ayrıntılarına kadar bilgi alabileceğiniz yazılım, size bu bilgileri rapor halinde de sunabilmektedir. Almış olduğunuz raporu html biçiminde görüntüleyip kaydedebilir, çıktısını alabilir ve bir e-posta adresine gönderebilirsiniz.

  Donanımsal olarak işlemci, anakart, ekran kartı, bellek, depolama birimleri, sürücüler, ses kartı, monitör, klavye, fare ve diğer aygıtlar hakkında oldukça ayrıntılı ve sisteminizi daha iyi yapılandırıp kullanabilmenizi sağlayacak olan bilgiler verebilmektedir.

  Yazılımsal olarak işletim sistemi, sistem üzerinde çalışan uygulamalar, sistem sürücüleri, servis ve hizmetler, ses ve görüntü kodekleri, ağ bağlantıları, sistemde yüklü yazılımlar, başlangıç uygulamaları ve yazılımsal anlamda aklınıza gelebilecek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Güvenlik bilgilerine ayrı yer veren yazılım, Windows güvenlik güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekte, kullanmakta olduğunuz güvenlik yazılımlarını göstermektedir. Karşılaştırmalı test yapma imkanı da sunan yazılımla özellikle bellek ve işlemciniz için testler yapabilir, diğer bellek ve işlemciler arasındaki yerlerini görebilirsiniz.


  DOWNLOAD LİNKİ: (8 mb)

  TIKLA(İNDİR)
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - EVEREST Ultimate Edition Forum Tarih
EVEREST Ultimate Edition v5.30.1983 Multilanguage E-F 1 Ocak 2010
EVEREST Ultimate Edition 5.02 İndir E-F 12 Haziran 2009
EVEREST Corporate & Ultimate Edition v5.02.1750 Final Portable E-F 8 Haziran 2009
Everest Ultimate Edition 4.50 indir E-F 6 Mayıs 2009
EVEREST Ultimate Edition 5.01 İndir E-F 11 Nisan 2009

Bu Sayfayı Paylaş