EVEREST Corporate Edition 5.02 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 12 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  EVEREST Corporate Edition 5.02 İndir konusu EVEREST Corporate Edition 5.02

  Boyut : 9.9 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Lavalys

  Tanıtım:
  EVEREST Corporate Edition ağa bağlı bilgisayarlar üzerinde ağ denetimi yapabilen bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Küçük ve büyük kurumlarda kullanılan bilgisayarlarda mevcut olan ağ yapısı hakkında derinlemesine bilgi veren ve zaman içerisinde ağ üzerinde olan değişiklikleri raporlayabilen yazılım mevcut veritabanı hakkında da bilgi verebilmektedir. Gerekli durumlarda yazılımla bir başka bilgisayara uzaktan bağlantı gerçekleştirme imkanınız da bulunmaktadır. Hatta uzaktan bağlantı gerçekleştirilen bilgisayarın sistem bilgilerinizi de elde edebilmeniz mümkün. Eğer sunucu hizmeti veren bir bilgisayarınız varsa yazılım bu türden bilgilendirmeleri de ayrıntılı biçimde yapabiliyor.

  Her türlü ağ bilgilendirmesini yapabilen yazılım yerel sistem bilgilendirmesi konusunda da oldukça ayrıntılı çalışıyor. Bilgisayarınızdaki tüm donanımlar ve yazılımlar hakkında istediğiniz tüm bilgilere tek tıklama ile erişebilmeniz mümkün. Tüm bu bilgileri HTML, CSV vb. raporlama biçimlerinde görebilmeniz ve kaydetmeniz de sağlanmış. İşletim sisteminiz, sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalar, güvenlik durumunuz, DirecX yapılandırmanız en ince ayrıntılarına kadar incelenerek size sunuluyor. Sistem kararlılık testi yapabilmeniz de ek bir özellik. Kullanımı oldukça kolay olan yazılım Türkçe dil desteğine de sahip olduğundan her alanını rahatça öğrenip bilgi alabilirsiniz.

  Not: Yazılımın deneme sürümünü 30 gün boyunca ücretsiz biçimde kullanabilirsiniz. Bu sürenin ardından yazılımı kullanabilmeniz için 20 USD ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  EVEREST Corporate Edition 5.02
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - EVEREST Corporate Edition Forum Tarih
EVEREST Corporate Edition 5.30 İndir E-F 16 Ekim 2009
EVEREST Corporate & Ultimate Edition v5.02.1750 Final Portable E-F 8 Haziran 2009
EVEREST Corporate Edition 5.01 İndir E-F 11 Nisan 2009
EVEREST Corporate Edition 4.50 Download E-F 25 Ocak 2009
EVEREST Corporate Edition 4.20 E-F 25 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş