Eve dönmek istiyor

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 12 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Eve dönmek istiyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Eve dönmek istiyor


  Angola'da ölümden dönen Adebayor, Chelsea'nin yıldızı Drogba ile konuştuğunu, Fildişi Sahili'nde forma giyen futbolcuların eve dönmek istediğini söyledi. Canından endişe edenler arasında Keita da var.
  [​IMG]
  Cabinda’daki terör örgütünün Togo kafilesine yaptığı silahlı saldırı ve 4 kişinin ölümüyle başlayan Afrika Kupası’nda kriz dinmek bilmiyor. Saldırıyı gerçekleştiren örgüt, Togo’yu hedef almadıklarını, tepkilerinin Angola Hükümeti’ne olduğunu açıklarken, yeni bir saldırı daha olabileceğini duyurdu. 20 dakika kurşun yağdırılan otobüste ölümden dönen Manchester City’nin golcüsü Adebayor, turnuvadan çekilen ülkesi Togo’da, Chelsea’nin yıldızı Drogba’yı telefonla aradığını belirterek, “Herkes endişeli. Fildişi Sahili forması giyen tüm futbolcular evine dönmek istiyor” dedi. Evine, daha doğrusu Türkiye’ye dönmek isteyen oyuncular arasında Galatasaray’ın yıldızı Kader Keita da var.

  Tüm dünya tepkili
  Galatasaraylı yöneticiler, son durumu öğrenmek için sık sık tecrübeli futbolcudan bilgi alıyor. Güvenlik önlemlerinin artırıldığı bölgeye 50 bin asker takviyesi daha yapıldı. Yaşanan tüm bu hayati gelişmelere karşı organizasyonun başka bir kente alınmaması, tüm dünyanın tepkisini çekiyor.

  Çağrı Davrandf


  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş