Evde Mancınık Yapımı - Kolay Mancınık Yapma

'Hobiler Ve Videolar' forumunda Mavi_Sema tarafından 19 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Evde Mancınık Yapımı - Kolay Mancınık Yapma konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Evde Mancınık Yapımı - Kolay Mancınık Yapma


  [​IMG]

  Bu tamamlanmış treb zaman için hazır buna benzer etkinleştirin. Karşı ağırlık maksimum yüksekliğe, kol yere aşağı çekilir ve yerde bir iğne ile yapılan yükseltilir. Sling boşta açılı pin üzerine yerleştirildi.

  [​IMG]

  Bu oldukça treb değildir. Aks yerinde iki destekler ve juts dışarı ölçüde ile sürtünme tarafından düzenlenmektedir. Atma kol delik biraz aksın çapı daha taşımak için kol izin büyüktür. Bu kol anlamına gelir eğilimi ve yana doğru hareket aksın merkezine her atış sonrasında yeniden konumlandırılmış olmalıdır sahiptir. Ben egzotik ağaçlar yapılmış online satış için bazı güzel trebs gördüm. Ne yazık ki, çok pahalıdır.

  [​IMG]

  yine, bir hoş treb. Ağırlık bir Tupperware konteyner vida dolu ve net ambalaj bandı ile imzalandı. Dizesi ve ¼ inç çelik çubuk yapılmıştır montaj menteşe. Bazı trebs (hayır menteşe), fakat daha az verimli bir sabit karşı ağırlığa sahip.

  [​IMG]

  Iş bitirmek. Sling dizenin ucunda iplik ile dikilmektedir yıpratma önlemek için yapılır. Sling kese pijamaları eski bir çifti yapılmıştır. Bir çentik her iki tarafın çıkarıldı ve yuvarlak bir şekil vermek için dikilmektedir. Burada kese çapında bir inç hakkında Çal bir top-Doh TM içerir.

  [​IMG]

  Açılı PIN Tiny ayarlamalar büyük artış ya da verimlilik düşüşler neden olabilir. Optimal, askı bir ucunu zaman sallanan sling ark tanjant 45 derece bu pin kapalı notları. Bir raptiye göz kanca açılı pin zaman kol düşürülmüştür hemen altında bulunan aracılığıyla yerleştirilir. Bir güvenlik mekanizması gibi çalışır ve iki eliyle boşaltır yük ve askı pozisyon. Iki alt göz orada herhangi bir ilave dize çalışan parçaların açık tutmak için kanca.

  [​IMG]

  Bu hazır modunda güvenlik mekanizmasıdır. Kamalı pim aşağı kol tutar. Iplik bacağına bağlı bir mesafeden pimi çekmek kullanılır. Keskin olsa bu küçük treb, açılı pin ve hamle hızlı. Açıkçası, eğer sadece bir göz yaralı veya kanlı burun için yalvarıyor olan şey üzerinden yüz var.  alıntı
   

Bu Sayfayı Paylaş