Evcilik Oyunu Kitabı - Elizabeth Boyle

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 5 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Evcilik Oyunu Kitabı - Elizabeth Boyle konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Evcilik Oyunu Kitap Özet - Elizabeth Boyle Kitapları - Evcilik Oyunu Kitap Tanıtım - Evcilik Oyunu Kitap Fiyatı - Evcilik Oyunu Ön Okuma  Kitap Özet

  Alexander Denford, yani Baron Sedgwick, herkesin kıskandığı bir beyefendidir. Yaşadığı serbest, keyifli ve rahat hayatının kusursuz düzeni için de tek bir kişiye şükran borçludur - sevgili karısı Emmaline. Tatlı eşi onun metreslerinden şikâyet etmez, gece dışarıda olmasını ise asla sorun yapmamaktadır. Arkadaşları ise içten içe onu kıskanmaktadırlar ama gerçek oldukça sarsıcıdır; aslında Emmaline diye biri yoktur. O, Alex’in hayal ürünüdür.

  Ancak Alex, Londra’daki kıyafet, ayakkabı, şapka ve diğer kadın eşyaları satan mağazalardan gelen faturaları almaya başladığında bir şeylerin ters gittiğini anlar. Ansızın ortaya çıkan bir kadın Emmaline kılığına girmiştir ve bunda da hiç zorlanmamıştır, çünkü yıllardır insanları dolandırmaktadır. Fakat tanınmış bir baronun eşi olarak, artık kaçamayacağı bir şey vardır - Londra’nın ayrıcalıklı sosyetesine dahil olmak. Alex’in bütün itirazlarına karşın, Emmaline onun hayatını kaosa çevirerek inanılmaz biçimde değiştirir. Alex kusursuz Emmaline’i gerçek eşi yapmadan önce, asla hayal bile edemeyeceği ideal koca olmak zorundadır.


  [​IMG]

  Evcilik Oyunu
  Elizabeth Boyle
  Epsilon Yayınevi
  Fiyatı : 20,00 TL
  Nisan 2011
  405 sayfa
  ISBN: 9789944824002
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Evcilik Oyunu Kitabı Forum Tarih
Hadi Evcilik Oynayalım... Oyuncaklar ve Tanıtımları 28 Haziran 2009
Evcilik Oynayamam Resimli Şiirler 12 Mart 2009
Kılıç kalkan oyunu nasıl oynanır nereye aittir kısaca Konu Dışı Başlıklar 10 Ekim 2016
Tenis oyunu kurallar nelerdir? Diğer Spor Dalları 10 Nisan 2016
Ortaoyunu ne demek kısaca Tiyatro ve Skeçler 11 Temmuz 2014

Bu Sayfayı Paylaş