Ev ile ilgili Kompozisyon - Ev Hakkında Kompozisyon örneği

'Makaleler-Denemeler' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Ev ile ilgili Kompozisyon - Ev Hakkında Kompozisyon örneği konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ev ile ilgili kompozisyon
  Evimizle ilgili kompozisyon
  Ev kompozisyon örnekleri
  Evimiz Hakkında Kompozisyon

  Ev insanların içinde yaşadığı ve barındığı yapıdır sözlük anlamı böyle olsada evlerimiz hepimiz için farklı ve çok özel anlamlar taşır.Hani bir yerden evimize döndüğümüz zaman derizya 'Oh be ev gibisi yok' diye işte evlerimiz bizin korunma limanlarımızdır.

  Gelişen dünya ile birlikte, bugün ev sadece insanın hayatını sürdürdüğü bir yer olmaktan çıkmış ve daha fazla insan ile birlikte olduğu bir yaşam alanı hâline gelmiştir.Artık Ev demek sevgiyle, Özveriyle kurulu, Anne,baba ve çocukla, Yıkılmaz,kale demek.

  Mutluluk için işe yaşadığınız yerle başlamalıyız. Öncelikle oturduğunuz yeri seveceğiz ve evinizin içinde birlik beraberliği sağlamalıyız.Mutluysak her ev güzeldir..:)
   

 2. kapı sokak bahçe duvar eşik oda pencere baca şevkat aile sevgi kelimelerini kullanarak bir yazı yazılcak ama düşünceyi geliştirme yollarını kullanarak.
   

 3. kapı sokak bahçe duvar eşik oda pencere baca şevkat aile sevgi kelimelerini kullanarak bir yazı yazılcak ama düşünceyi geliştirme yollarını kullanarak.
   

 4. kapı sokak bahçe duvar eşik oda pencere baca şevkat aile sevgi kelimelerini kullanarak bir yazı yazılcak ama düşünceyi geliştirme yollarını kullanarak.
   

 5. çok doğru demiş arkadaşımız tebrik ederim
   

 6. Barınak yuva aile huzur ihtiyaç güven yaşam sevgi gelıstırme yolları kullanılarak
   

 7. Ev insanların içinde yaşadığı ve barındığı yapıdır sözlük anlamı böyle olsada evlerimiz hepimiz için farklı ve çok özel anlamlar taşır.Hani bir yerden evimize döndüğümüz zaman derizya 'Oh be ev gibisi yok' diye işte evlerimiz bizin korunma limanlarımızdır.

  Gelişen dünya ile birlikte, bugün ev sadece insanın hayatını sürdürdüğü bir yer olmaktan çıkmış ve daha fazla insan ile birlikte olduğu bir yaşam alanı hâline gelmiştir.Artık Ev demek sevgiyle, Özveriyle kurulu, Anne,baba ve çocukla, Yıkılmaz,kale demek.

  Mutluluk için işe yaşadığınız yerle başlamalıyız. Öncelikle oturduğunuz yeri seveceğiz ve evinizin içinde birlik beraberliği sağlamalıyız.Mutluysak her ev güzeldir..
   

 8. barınak neden bizi korulor
   

 9. aradığım bilgi yok...
   

 10. ey ey saolasın gardaş
   

 11. çooooooooooooooooook güzelllllllllllllllllllllllllllllllll
   

 12. evlerin özellikleriyle ilgili de bahsetseydi o gardaaaşşşşş
   

 13. yaa çok iyide ben bunu arapçaya çevircem ya off bölümleri de anlatsanızz
  dft009
   

 14. evinizin size hissetirdikleri ile ilgili makaleler varmı
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş