Ev Dekorasyonunda Ruh

'Dekorasyon' forumunda KaRDeLeN tarafından 7 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Ev Dekorasyonunda Ruh konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ev Dekorasyonunda Ruh


  Doğanın Tazeliği

  [​IMG]
  Yılın modası doğaya dönüş ve tabiatın içindeki tonlara dokunmaktan geçiyor.Sürekli kendisini yenileyen doğa,trendleri de etkisi altına almış görünüyor.Renklerden yüzeylere dek bir çok alanda karşımıza çıkan doğal tonlar,dekorasyonun ana ve ara objelerinde hayat buluyor.Döşemelik kumaşlarda,perdelerde ve daha birçok üründe,yaprak ve çiçek desenleri de bu naturel yaklaşımlara destek veriyor.Doğal ahşap mobilyalar,yine sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.
  Eskitme şifonyer,sepet,şamdan,koltuk,duvar saati,desenli tabak gibi daha birçok doğa ile bütünleşmiş,estetik dekorasyon çeşitleri sağlanarak görsel güzellik katılabilir.
  Şeker Pembe

  [​IMG]
  Canlılığın, dinamizmin ve masumiyetin romantizmle buluştuğu noktada karşımıza çıkıyor,pembe ve tonları……Rengin genç ve uçarı karakteri,daha çok sportif ve modern mekanlarda hayat bulmasını sağlıyor.
  Feminen bir baskınlık sergileyen pembenin,iç dekorasyonda yaşadığı zirve dönemlerinden birini hayat geçiren sezon;doğanın içinden gelen objeleri de bu renkle uyumlu olarak kombine edebiliyor.Pembeye hemen her objede rastlamak mümkün…

  Yastık kılıfı,duvar saati,çiçek desenli halı,desenli tepsi,köşe takımı,kartvizitlik,mozaik desenli abajur gibi evlerimizin dekorasyon rengine uyum sağlayacak pembe tonajlı renkleri ile gerekli uyumu evlerimize getirebilmemiz mümkün olabilmektedir.
  Asaletin Yüzü
  [​IMG]


  Klasik yada modern fark etmiyor.Yılın yükselen trendlerinden biride asalet… Zarif çizgiler,özellikle siyah ve beyazın uyumunu özenle sergiliyor.
  Son zamanlarda yeniden yıldızı parlayan gotik çizgiler,aristokrat hatlara sahip dekorasyon seçeneklerine anlamlı karakteristik anlamlar ekliyor.Aklımın en gözde renk oyunları,siyah ve beyaz arasında hüküm kılıyor.Ayrıcalıklı yeri daha da belirginleştiren siyahın,mat ve zarif sunumuda güçlü etkilerle bezenmiş efektler içerebilmektedir.
  Duvar saati,gazetelik,askılık,siyah kadehler,kırlent,abajur,büfe,tuzluk ve biberlik gibi ev dekorasyonumuzu süsleyen aksesuarlar ile siyahın beyaz ile buluşmasındaki renk farkını tadabilirz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Dekorasyonunda Forum Tarih
Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi-Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu Dekorasyon 23 Ekim 2010
Ev dekorasyonunda çarpıcı fikirler Dekorasyon 7 Ekim 2010
Banyo Dekorasyonunda Çizgili Temalar Dekorasyon 28 Haziran 2010
Banyo dekorasyonunda dikkat edilecek konular Dekorasyon 9 Şubat 2010
Ev Dekorasyonunda Son Trendler Dekorasyon 7 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş