Ev dekorasyonunda çarpıcı fikirler

'Dekorasyon' forumunda Mavi_inci tarafından 7 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Ev dekorasyonunda çarpıcı fikirler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  * Sarı ve beyazın ne kadar uyumlu olduğunu fark ettiniz mi? Bembeyaz vazolara sarı güller koyarak veya beyaz gelin çiçeklerini, cam vazolarda içine limon dilimleri atarak, evinizi süsleyebilirsiniz.

  * En sevdiğiniz şiiri evinizin duvarında görmek ister misiniz? Yapı marketlerden bulabileceğiniz panoların üzerine, güzel bir el yazısı ile yazacağınız şiir, duvarınızda çok asil duracaktır.

  * Çiçekler için dilediğiniz gibi saksılar bulamıyorsanız, evde teki kırılmış olan kupalarınızı veya seramik çay potlarını değerlendirebilirsiniz. Üzerindeki desen ve renge uyum sağlayacak tonlarda koyacağınız çiçekler, muhteşem bir görüntü yaratacaktır.

  * Evinizdeki bozuk ve kullanılmayan Cd’leri değerlendirmek istiyorsanız; tavandan sarkıtacağınız farklı uzunluktaki iplere geçirerek, harika ışık oyunları yaratabilirsiniz.

  * Cam dolap kapaklarınızı, cam boyaları ile istediğiniz desene boyayarak, değişiklik yaratabilirsiniz.

  * Mutfak için meyve resimleri, yatak odasında ise çiçek resimleri hoş duracaktır.

  * Koltuk ve kanepe kenarında mutlaka sehpa kullanmak zorunda değilsiniz. Büyük hasır ve kapaklı kutular hem şık, hem işlevsel olacaktır.

  * Duvar kağıdı sadece duvarı kaplamak için mi kullanılır? Sevdiğiniz desen ve renkleri, birbiriyle kombine edin ve çerçeveleterek duvarınızda sergileyin.

  * Sehpanızı süslemek istiyorsanız, kokulu kuru çiçek potborileri yardımınıza koşabilir. Cam vazonuzun içini doldurabilir ya da kase içine koyabilirsiniz.

  * Çocuğunuzun yatak odası her zaman keyifli bir mekan olsun istiyorsanız çizgili, düz ve desenli kumaşları birlikte kullanarak bunu sağlayabilirsiniz.

  * Kapı önünüzü şenlendirmek için, piyasada kolayca bulabileceğiniz, üzerinde “hoş geldiniz” yazan paspaslardan satın alabilirsiniz.

  * Seramiklerinizin renkleri soldu ve artık kirli duruyorsa, seramikleri, yapı marketlerde altılı veya onlu paketler halinde ve seramik ebatlarında satılan, desenli çıkartmalarla kaplayabilirsiniz.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - dekorasyonunda çarpıcı fikirler Forum Tarih
Ev Dekorasyonunda Renklerin Önemi-Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu Dekorasyon 23 Ekim 2010
Banyo Dekorasyonunda Çizgili Temalar Dekorasyon 28 Haziran 2010
Banyo dekorasyonunda dikkat edilecek konular Dekorasyon 9 Şubat 2010
Ev Dekorasyonunda Son Trendler Dekorasyon 7 Şubat 2010
Ev Dekorasyonunda Ruh Dekorasyon 7 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş