Eteğinizi vücudunuza göre seçin..

'Populer markalar & Moda' forumunda RiVeR_Nn tarafından 30 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. RiVeR_Nn

  RiVeR_Nn Üye

  Eteğinizi vücudunuza göre seçin.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Eteğinizi vücudunuza göre seçin..

  Eteğini Vücuduna Göre Seç  Eğer hala vücut tipine uygun bir eteğin, nasıl olması gerektiğini kestiremiyorsan, önerilerimize kulak vermelisin!  .....
  1- Kalçan küçük, bacakların ince ve uzun: En şanslı gruptan sayılırsın. İstediğin tüm etek modellerini rahatlıkla deneyebilirsin. Ama sana ultra mini ve dar eteklerin daha çok yakışacağını hemen belirtelim. Fazla abartılı olacağını düşünüyorsan, evazesiz ve diz altı modeller de uygun bir seçim olabilir.

  [​IMG]  2- Bacakların hafif kalın, popon çıkık: Tıpkı Jennifer Lopez gibi yani! Bu durumda ultra mini etek giymesen iyi olur. Aksi taktirde eteğin çıkık popon yüzünden arkadan havaya kalkıp, çirkin bir görünüme neden olabilir. Dizin birkaç parmak üstünde ve evaze etekler senin için çok daha iyi!

  [​IMG]
  3- Bacakların kısa, kalçan dar: Sen de istediği her eteği giyebilecek tiplerdensin ama diz altı etekler bacak boyunu olduğundan daha uzun gösterecektir. Özellikle topuklu çizmelerle!

  [​IMG]


  4- Bacakların çok ince/ kalın: Her iki durum için de mini etek risk! Ama yine de giymek istiyorsan bazı hilelerle durumu kurtarabilirsin. Bacakları çok ince olanlar, fırfırlı etekler giyip, altına tozluk takarak daha dolgun bacaklara sahip olabilirler. Kalın bacaklılar ise mini etek giyeceklerse mutlaka koyu renk opak çorap ve topuklu çizme giymeliler. Tabii yine de en iyisi diz altında biten ve fazla iddialı olmayan basic etekler!
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Aralık 2008

Yükleniyor...
Benzer Konular - Eteğinizi vücudunuza göre Forum Tarih
Vücudunuza sonbahar temizliği yapın, rahatlayın Güzellik & Bakım 3 Aralık 2009
Vücudunuza göre seçmeniz gerekenler Güzellik & Bakım 29 Eylül 2009
Vücudunuza göre giyinin ! Güzellik & Bakım 29 Aralık 2008
Yüz Şeklinize ve Vücudunuza Uygun Takıları Kullanın Değerli Taşlar ve Takılar 16 Kasım 2008
Banyo ile vücudunuza detoks yapın Güzellik & Bakım 22 Ekim 2008

Bu Sayfayı Paylaş