Estalucky Property Manager 3.0.18 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 24 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Estalucky Property Manager 3.0.18 İndir konusu Estalucky Property Manager 3.0.18

  Sürüm : 3.0.18

  Boyut : 10.5 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 10 Gayrimenkul

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Gelecek Dünyası

  Tanıtım:
  Üreticiden : Estalucky! Property Manager gayrimenkullerinizi masaüstünden yönetmenizi sağlayan, aynı zamanda "tek tık web" özelliği ile web sayfalarınızı da oluşturan uygulama ve hizmetler bütünüdür.

  Gayrimenkul (Emlak) Firmalarının günlük ofis işlemlerini yapabilecekleri (Basit Kasa, Kira Takibi, Sözleşmeler, Formlar , SMS, bütünleşik e-posta istemcisi ajanda, telefon defteri v.s.) ve web sitelerini yönetebilecekleri masaüstü uygulaması ve mevcut gayrimenkullerin tek tık ile web ortamında (kullanıcının kendi alan adı ile) sınırsız renk seçeneği kullanarak 4 dilde (Otomatik çeviri özelliği) sunum yapmasını ve yine geri dönüşlerin masaüstü uygulamasından takip edilmesini sağlayan sistemdir.

  Önemli özelliklerinden biri de Offline olarak kullanabilmenizdir. Bunun anlamı gayrimenkul portföyünüzü internet olmasada kullanabilir ekleyebilir veya silebilirsiniz. Internet bağlantısı sağlanınca "tek tık" ile tüm güncelemeleriniz otomatik olarak web sitenize gönderilir.

  Estalucky! PM web sitenizi de yönetmenize olanak tanır Kurumsal bilgilerinizi, firma bilgilerinizi ve logonuzu, vitrin gayrimenkul seçimlerinizi, haberlerinizi ve faydalı bilgileri program üzerinden yönetebilirsiniz.

  Web sitesi ve gayrimenkullerinizi ayrıca bilgisayarınızdan bağımsız internet üzerinden yönetme olanağı da vardır.

  Yeni özelliklerinden biri de API desteği sayesinde masaüstü uygulamasında bulunan offline gayrimenkul portföyünün herhangi bir sitede hiçbir işlem yapılmadan yayınlanmasını sağlamasıdır.

  Estalucky! PM Desktop ve Web servisleri hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Estalucky Property Manager 3.0.18
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Estalucky Property Manager Forum Tarih
PropertyEditor 4.02 O-P 15 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş