Essential NetTools 4.3 build 255 İndir

'E-F' forumunda Siraç tarafından 4 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Essential NetTools 4.3 build 255 İndir konusu Essential NetTools 4.3 build 255


  Tanıtım:
  Essential NetTools, çeşitli faydalı teşhis araçlarını içinde barındıran ve bilgisayarınızın ağ bağlantılarını izleyen bir program. Program sayesinde bilgisayarınıza bağlanan/çıkan bağlantıları, TCP/UDP portlarını, arka planda çalışan programları, güvenlik durumunu ve genel olarak ağ üzerinde izleme yapabilirsiniz. Program araştırma, sorun bulma, sorun çözme, raporlama gibi çeşitli ayarlara da sahip. (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

  Ayrıca oluşturulan raporları HTML ya da metin dosyası olarak kaydedebilir, kapsamlı özet bir sistem raporlaması çıkartabilir (bu işlem bilgisayarınızın hızına göre birkaç dakika sürebilir.) ve özelleştirilebilir arayüzüyle kolay kullanım sağlar.

  Ayrıca 'Dosya > Pencere Araçları' yoluyla Windows'un çeşitli uygulamalarına kısa yoldan erişebilirsiniz. (Kontrol paneli, sistem, aygıt yöneticisi, ağ, görüntü, tarih-saat gibi.)
  Programa Türkçe dil dosyasını hariçten yükleyerek programı daha anlaşılır halde kullanabilirsiniz.

  NetStat:
  Bilgisayarınıza bağlanan ya da çıkan ağ bağlantı listesini, açık TCP/UDP portlarını (internete çıkmak için kullanılan sanal kapılar), yerel/uzak bağlantıları, IP adreslerini ve bağlantı durumunu gösterir.
  ProcMon:
  Bilgisayarda o an da arka planda çalışan programların yolu, üreticisini gösterir. Ayrıca o an çalışan programların CPU (işlemci) kullanımını hem grafik hem de yüzde olarak gösterir.
  TraceRoute/Ping:
  İnternet bağlantı sorunlarını çözmek için özelleştirlebilir ayar sunar.
  PortScan:
  Gelişmiş TCP port taraması sayesinde ağ üzerinde etkin port taraması yapar. Bu araç iki yönlüdür: Tüm bağlantı ve gizli tarama tavrı (yarı-açık).
  NBScan:
  Güçlü bir Netbios tarayıcısı. IP adreslerini kararlaştırılan alan içinde tarayabilir. Bu tarama sonucu çıkan bilgileri listeleyebilir. Windows'la birlikte gelen standart Netbios'dan farklı bu aracın grafik kullanım ara birime sahip olması kolay kullanım olanağı sağlar.
  RawSocket:
  Düşük düzey TCP ve UDP bağlantı sorunlarını farklı ağ seçimi üzerinde çözmeye çalışır.
  NetAudit:
  Ağınızdaki çeşitli güvenlik durumlarını kontrol etmeye yarar. Bu araç potansiyel hasarı teşhis etmeye çalışır. Paylaşılan Netbios kaynaklarının yanlış ayarlaması birçok güvenlik açığına sebeb olabiliyor.
  Shares:
  Üç görev yapmaya yardımcı olur. Kaynak bağlantılarını izler, açık yerel paylaşımı inceler ve ağ üzerinden uzak kaynağa bağlantıyı izler.
  SNMPAudit:
  Gelişmiş SNMP aygıt taramasıyla seçilen yerel SNMP aygıtlarını hızlı bir şekilde özelleştirebilir yapısıyla tarama yapar. Beş önemli sistem dosyası için düzenleme mevcut: Protokol, servis, ağ, sunucu ve LMHost.

  Türkçe Kullanım:
  Türkçe dil dosyasını innDirmek için tıklayınız.

  İnnDirdikten sonra RAR'dan bir dizine çıkartın. Çıkardığınız bu dil dosyasını farenin sağ tuşuyla kopyalayıp programın kurulu olduğu C:\Program Files\EssNetTools ana dizinine yapıştırın. Daha sonra programı çalıştırıp 'settings > language'den Turkish'i seçin. Programı kapatıp açtıktan sonra Türkçe kullanabilirsiniz.

  Programın lisanslı fiyatı 39$'dır.


  Boyut : 6.4 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : TamoSoft


  [​IMG]


  Essential NetTools 4.3 build 255
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Essential NetTools build Forum Tarih
Essential NetTools 4.2 Build 233 Download E-F 4 Şubat 2009
Essential NetTools 4.3 Yapı 264 İndir E-F 8 Mayıs 2010
2011 Yeni Msn - Windows Live Essentials 2011 Çıktı Msn ve Sohbet Programları 1 Ekim 2010
Windows Essentials Codec Pack Programı W-X 26 Ağustos 2010
Microsoft Security Essentials 1.0.1961.0 İndir Güvenlik Programları 6 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş