Esrarengiz Yaratık :D

'İlginç Resimler' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 15 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Esrarengiz Yaratık :D konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  NEW YORK - ABD'nin New York eyaletine bağlı Montauk kıyılarına Temmuz ayı ortalarında vurduğu öne sürülen 'yaratık' hakkında değişik iddialar ortaya atılıyor.

  13 Temmuz'da Jenna Hewitt adlı kadın tarafından fotoğrafı çekilen yaratığı gören en az 2 kişi daha olduğu belirtiliyor. Yetkililerin bilinen herhangi bir tür canlıya benzemeyen yaratık hakkında yaptıkları açıklamalar tatminkar değil. Buna karşın internetteki sohbet odalarından şimdiden yaratığa ilişkin değişik iddialar ortaya atılmış durumda.

  Kimileri yaratığın kabuksuz bir tür kaplumbağa olduğunu öne sürerken, bazı uzmanlar da son haftalarda Doğu Sahilleri'nin vuran fırtınalar sonucunda karaya vuran yeni bir tür deniz canlısı olabileceğini belirtiyor. Komplo teorisyenlerine göre ise yaratık, Amerikan hükümetinin yürüttüğü gizli deneylerin bir ürünü. Yaratığın bulunduğu yerin yakınlarında hükümete bağlı bir hayvan deney laboratuarı olduğu ve yaratığın buradan kaçmış olabileceği iddia ediliyor.

  Konuya şüpheyle yaklaşanlar ise fotomontaj olan resmin, yerel bir firmanın yeni reklam kampanyası olduğunu söylüyor. Fotoğrafın çekilmesinden birkaç gün sonra sahile giden bir grup genç, geçtiğimiz gün, yaratığa ait olduğunu söyledikleri bir hayvan leşini bulduklarını açıkladı.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Esrarengiz Yaratık Forum Tarih
Esrarengiz İnekler Kitabı - Michael Broad Kitap, Resim ve Dergi 2 Haziran 2011
metin2 Esrarengiz sandık -Esrarengiz sandıktan çıkan eşyalar Metin2 19 Mayıs 2011
Esrarengiz Sanık - Agatha Christie Kitap, Resim ve Dergi 19 Mart 2010
Google'da esrarengiz sayaç Google Hakkında Her Şey 16 Aralık 2009
Suna Kan'ın 257 yıllık esrarengiz kemanı Kültür Sanat Haberleri 13 Aralık 2009

Bu Sayfayı Paylaş